Cítim slabšie pohyby v 30. týždni

1. mar 2021

Ako ste to mali vy? Cca v 29tt som začala pociťovať trosku slabšie pohyby, cítim ich pravidelne ale sú také jemnejšie a slabšie, už ma tak nedokope 😀 je to normálne? Skôr cítim také vlnky a posúvanie. Viem, že je väčší a tak.. Ale je to moje prvé bábo tak mam obavy a nechcem nič podceniť.

emuska72
1. mar 2021

Áno 🙂 ja som 34tt a tiež tak cca od 30tt už to cítim ako také prevaľovanie len, keď sa presunie z jednej strany na druhú. Slabšie, ako keď mal viac miesta a vrtel sa ako užovka ☺️
No v tom 30 týždni začalo aj zapieranie sa do rebier s nožkami 😳 a to je sakra bolestivé.

milanija
2. mar 2021

Tiež čakám prvé, som 30+1tt a cítim ho menej a slabšie, ale pripisujem to tomu, že má už menej miesta. Podľa mňa je to ok, kým je cítiť pohyby bábätka niekoľkokrát denne nerobila by som si ťažkú hlavu 🙂

katka3212
20. jan 2023

@milanija ja tiež . Som 31tt a od vcera citim pohyby menej a sú akoby tlmené . Citim že kope ale niečo to tlmi a nie sú take intenzívne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre