Cestovanie v 31. týždni

klaudiadia99
15. feb 2022

Ahojte žienky v 31tt by sme mali cestovať na týždeň na Slovensko. Žijem v Nemecku. Chcem sa spýtať čo si vy myslíte o tom cestovať 900km v 31tt. Tehotenstvo je v poriadku. Chcem ist pred pôrodom ešte na SK čiže je minimum rozmýšľania nad tým že nepôjdem ale zaujíma ma aj váš názor. Ďakujem

diamond007
15. feb 2022

@klaudiadia99 je to na tebe. Skôr by mi odišli a opuchli iba nohy ale inak není dôvod neísť.

marienkakf
15. feb 2022

@klaudiadia99 kazdy podla seba..ale osobne neviem,ci by som to dala..

klaudiadia99
autor
15. feb 2022

@diamond007 prestávky nebudú problém aj ľahnúť na zadné sedačky bude možnosť len mám trošku obavy z toho preto som chcela počuť názor viac žien/ mamičiek

klaudiadia99
autor
15. feb 2022

@marienkakf prečo myslíš?

danyelia
15. feb 2022

Ahoj, ja som cestovala v 34 tt. cca 15 hodín do Chorvátska na dovolenku, s prestávkami, polohovateľné sedadlo, tehotenstvo bezproblémové, cesta v pohode...akurát sa doktor smial, že aj keby to na mňa prišlo skôr, pôrodnice sú aj v Chorvátsku 😃

marienkakf
15. feb 2022

@klaudiadia99 no podla seba😊ja som pred 2 tyzdnami 130 km isla, sice na dodavke, isli sme po nieco..a nebolo mi vsetko 2x jedno,to som bola tak 33.t. Citila som kazdu nerovnost,ledva som vystupila...naspat som isla vlakom.

lenuska9999
15. feb 2022

@klaudiadia99 ak cestuješ autom máš výhodu, že môžeš zastaviť a urobiť si pauzu. Ja som v 9. Mesiaci musela cestovať z východu do BA , čo je cca 500 km do školy na skúšky vlakom, nohy som mala opuchnuté ako slon, ledva sa mi vošli do slapiek, bolel ma chrbát a bolo to nepohodlné.. a som tu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre