Cestovanie nočným vlakom v 28. týždni

lalejla
10. jún 2020

Zdravím, aký máte názor na cestovanie nočným vlakom v cca 28. týždni? Potrebovali by som absolvovať cestu z Košíc do Prahy a späť... Ďakujem

pribinak
10. jún 2020

@lalejla nejaká lacná letenka v ponuke nie je? Ak nie, tak si rezervuj spací vozeň

leuchtturm
10. jún 2020

Cestovanie nocnymi spojmi pre tehotne v 28. tyzdni tehotenstva je mozne len pod dohladom svojpravnej plnoletej osoby.

mondolina
10. jún 2020

Nerozumiem otázke 🤔

nelca84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalejla
autor
10. jún 2020

@pribinak tiež na to napadlo, ale ceny sú vysoké. Áno, lôžko je samozrejmosť...skôr mi išlo o otrasy vo vlaku a pod. Každopádne ďakujem za normálnu odpoveď 🙂

mondolina
10. jún 2020

Otrasy vlaku sú ešte menšie ako pri ceste autom, vo vlaku sa môžeš aj poprechádzať.

daganov
10. jún 2020

@lalejla napadlo ta, ze kopa tehotnych zien cestuje vlakom denne do prace?

lalejla
autor
10. jún 2020

@daganov na to sa nepytam

lalejla
autor
10. jún 2020

@mondolina ďakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daganov
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hettinka
10. jún 2020

@pribinak radšej vlakom v lezadlovom vozni, ako teraz lietať.

dajana1983
10. jún 2020

Ja som cestovala do siedmeho mesiaca do Rakúska do práce ,z kufrom ešte,prestupmi a nez som došla domov to bol skoro celý deň.Tehotenstvo nie je choroba.

pribinak
10. jún 2020

@hettinka zas nepreháňajme, Vlaky čo sa týka čistoty, tiež nie sú žiadna výhra

dajana1983
10. jún 2020

No pokiaľ viem tie medzinárodné aj regio jet sú náhodou na úrovni,to by zasa tehotná žena nemohla vyjsť pomaly ani z domu, všade je necistota aj prach🙈

hettinka
10. jún 2020

@pribinak teraz sú čističke, voňavé.

pribinak
10. jún 2020

@hettinka chcela by som tomu veriť, ale mam pochybnosti 🤣🤣🤣

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hettinka
10. jún 2020

@pribinak dcéra cestovala so školy vlakom a isla teraz a vravela, že oveľa cistejsie sú štátne drahy. Regiojet bez debaty, tam je čisto stále. Iný level.

pribinak
10. jún 2020

@viestta my sa poznáme? Si predstav že cestujem a pomerne často.

pribinak
10. jún 2020

@hettinka neviem načo mi toto píšeš. Ja nikde neuvádzam že nech necestuje vlakom. Niekedy sú však v super cenách letenky a tak som sa len opýtala či nepozrela nejakú lacnú letenku. Avšak opakujem, že nie som proti vlakom. O ich čistote však mam určite pochybnosti, nakoľko mam zvláštne skúsenosti
Možno je to vyťaženostou spoju? Neviem

kylie1983
10. jún 2020

Akože otrasy su, o tom bez debaty nebudeme Si klamať, železnice su katastrofa 😂 Ale cestovala som pri prvej dcerke do Prahy pár krát a prežila som 🙂 Len si skor kúp miesto dole z praktickych dôvodov 🙂

sunny8
10. jún 2020

Ja som cestovala v tehu cca po nejakom 25tt dva dni busom do derby (GB) .. dala som to ale zatajila som že som tehotná asi by ma nepustili (aspoň čo som počula)

lalejla
autor
10. jún 2020

@kylie1983 ďakujem za odpoveď 🙂

lalejla
autor
10. jún 2020

@sunny8 ďakujem za odpoveď 🙂 v UK je to takto kontrolované? Nevedela som...

sunny8
10. jún 2020

@lalejla ja som cestovala z východu Slovenska až tam 😁 neviem vrajze áno .. 🤷 nebolo to na mne vidieť ani som to nikomu nehovorila 😁

coochy
10. jún 2020

@lalejla pohoda, chod do toho 🙂

jaass
10. jún 2020

@lalejla ak je tehotenstvo v pohode, tak nemas sa coho bat. Vlak je podla mna v pohode 🙂 lietadlom by som neletela 🙂

lalejla
autor
11. jún 2020

@jaass ďakujem, asi pôjdeme 🙂

hennyinnsbruck
11. jún 2020

Ja som šla tiež v 28tt innsbruck - nové Zámky, 2 prestupy.... Bola to paráda po 20rokoch ist vlakom 😂😂😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre