Časté močenie a hnedý výtok v 39. týždni

lejaa76
3. máj 2021

Dobre ráno
Čakám prvé bábätko a nemám sa doma koho opýtať čo znamená slabé bolesť brucha, časté močenie a hnedý výtok? Nechcem stresovať myslíte že sa blíži pôrod? Ďakujem

diaalex
3. máj 2021

@lejaa76 mozes mat aj infekciu, ale každopádne zavolaj lekárovi alebo skoč k nemu

leomamicikova
3. máj 2021

@lejaa76 lekár

nikpa
3. máj 2021

@lejaa76 ten hnedý výtok môže byť hlienova zátka, mne tak začal pôrod a ani som o tom nevedela 🙄😁 večer sa mi zdalo, že mám po močení na papiery hnedo-cervene ale keďže som nemala žiadne bolesti, išla som si ľahnúť. Nad ránom ma zobudili bolesti, odtiekla mi voda a za 12hod. som mala po pôrode. Takže sa sleduj.

lolazmola
3. máj 2021

No ja som tiež takto v 39. Týždni slabé bolesti potom odišla hlienov zátka a v tu noc som porodila.... Dúfam že si zabalená 😁 držím palce

lejaa76
autor
3. máj 2021

@lolazmola už som zabalená🙂 ale teraz stresujem ešte viacej lebo som mala na tealetaku krv bože a nikto nie je doma

lejaa76
autor
3. máj 2021

@nikpa ja mám bolesti od včerajška ale také slabé a teraz som na toaletaku zbadala krv

merilyn1234
3. máj 2021

@lejaa76 smer lekár

mnamko
3. máj 2021

Tak si zavolaj sanitku ked si sama doma

lolazmola
3. máj 2021

@lejaa76 ale to je ta hlienov zadka.... Taky hlien s prímesou krvy. Máš dáke pravidelne tie bolesti napr. Každých 20 min.... Ale zadka môže otuect vraj aj týždeň pred pôrodom. Ak máš strach zavolaj Dr.

engynka
3. máj 2021

Ja som to mala presne tak isto. Najprv hnede, potom aj krv, dokonca aj kusky krvy co ma zmiatlo este viac ale nebolo toho vela a bola to hlienova zatka. Voda mi neodtiekla tak som bola tiez taka zmatena, bolesti som mala tiez. 2 x som isla na urgent a 2 x ma vypoklonkovali, ze nerodim. Na 3 x uz ma zobrali. Zacalo to v noci, cely den o 22 ma prijali o 5 bol syn uz na svete. Halvne Nestresuj, chod na urgent, daju ta na monitor a povedia ti. Drzim palce

nikpa
3. máj 2021

@lejaa76 podľa mňa to už na teba prichádza, asi to bola hlienova zátka. Čoskoro by si mala ísť na príjem. Držím palce a prajem rýchli pôrod ✊😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre