Budú mi pred pôrodom robiť testy na Covid?

bjl0803
4. sep 2020

Ahojte termín mám 26 tento mesiac myslíte že mi budú robiť testy na koronu keď budem v nemocnici ? Pýtam sa len preto lebo sa bojím tej paličky do nosa 😁 teda do mozgu 😁😁😁

tamichloe
4. sep 2020

@bjl0803 nikto nevie čo bude zajtra,nie ešte 26.

tamichloe
4. sep 2020

@bjl0803 myslím si že nie,veď odrodit vás musia tak či tak

pribinak
4. sep 2020

To super že sa bojíš vyteru z nosa a nie pôrodu.

veronikaszabova
4. sep 2020

@bjl0803 do mozgu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ normalny vyter

bjl0803
autor
4. sep 2020

@pribinak ale vážne toho viac 😁😁😁 rodiť som už rodila a nejak to musí zo mňa ísť

rude_baby
4. sep 2020

@veronikaszabova mozno na poziadanie strcia az do mozgu, niektorym pacientom 😅

majloo
4. sep 2020

Vieš čo, radšej nech sa mi vrtaju v nose paličkou ako v nemocnici, kde ta vyšetrí zo spodu každý, čo ide okolo.. Mam obe skusenosti🙈🤔😁

pribinak
4. sep 2020

@bjl0803 ja neviem, ale báť sa vyteru??🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Na tvoje ukľudnenie ten výter zvládajú aj maličké deti

bjl0803
autor
4. sep 2020

@veronikaszabova normálny ? Však ta palička má 20cm preboha

bjl0803
autor
4. sep 2020

@pribinak tak ja som ešte menšie dieťa 😁😁😁 boze môj normálne som sa opýtala .... Či to budú robiť podľa mňa je to úplne nechutne .... Predsa ide to dosť hlboko do nosa a každý máme fóbie z niečoho iného .....

bjl0803
autor
4. sep 2020

@majloo robili ti testy ?

veronikaszabova
4. sep 2020

@bjl0803 ta palicka nejde 20cm do nosa 🤦‍♀️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majloo
4. sep 2020

@bjl0803 áno, môj muž bol pozitívny, takže dva krát aj mne, aj deckam... Ale nedostali sme to aj napriek tomu, že sme s ním boli v karanténe.

bjl0803
autor
4. sep 2020

@bambulienka25 cez nos do hrdla ? 😩😩😩😩🤮 Preboha ...asi si to odrodim doma haha ale ne srandujem

bjl0803
autor
4. sep 2020

@majloo a boli to ? Myslím ta palica do nosa

majloo
4. sep 2020

@bjl0803 jedna palička do hrdla, to je v pohode a jedna do nosnej dierky, záleží aj od šikovnosti pracovníka, čo to robí, prvý krát to bolo hodne nepríjemné, druhý krát ma vytrel taky sikulko. A decká to brali v pohode.

bjl0803
autor
4. sep 2020

@rude_baby možno keď sa mi to zaľúbi nechám si strkať aj tam 😁😁😁😁😁 bože môj

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autumm
4. sep 2020

@pribinak každý sa bojí ineho. Fobie su nevyspytateľné. Ja mam panicku hrôzu z vyterov z krku. Kebyže mi maju robiť pred pôrodom tal asi radsej rodim doma 😅 naposledy som urobila taky cirkus v ambulancii. Som z toho uplne hotová. Ináč mam vysoký prach bolesti a nerozhodi ma len tak hocičo.

bjl0803
autor
4. sep 2020

@majloo ach bože môj .... To je isto hnusneeee .... Deti takéto veci vnímajú úplne inak ako dospelí ....do nosa to ide riadne hlboko však

bjl0803
autor
4. sep 2020

@autumm však akoze aj ja mám vysoký prah bolesti ....len napr keď mi robili glukozne testy a videla som ihlu čo sa blíži k môjmu prstu tak mi nebolo všetko jedno ...a keď vidím v tv kam až ide s tou paličkou do nosa tak ma to desí ....myslím že je to normálne ... A radšej chcem vedieť či to boli alebo aké to je lebo hnusne to môže vyzerať a pritom to nič nemusí byť .... A čo sa týka pôrodu jasné že toho sa bojím oveľa viac ale skrz len toho aby všetko dopadlo ok a boli sme zdravé ...bolesť vydrzim ( veď nemám na výber )

matapo
4. sep 2020

...no tak ja som ten odber uz absolvovala a teda nic prijemneho az mi sly vyhrkli a bolest som citila este hodinu po ☹ Nic prijemneho co by clovek rad absolvoval a ani v ramci prevencie...

bjl0803
autor
4. sep 2020

@matapo 😭😭😭😭 ja som to vedela

oros
4. sep 2020

@bjl0803 aj ja som absolvovala výter tento týždeň, z hrdla úplná pohoda a z nosa dosť nepríjemné ale je to chvíľa, dá sa to vydržať,

kakakina
4. sep 2020

@bjl0803 neboj sa, nie je to síce veľmi prijemne ale je to tak rýchle že sa nestihneš ani báť 😉

sissy27
4. sep 2020

@bjl0803 výterová palička nemá 20cm a už vôbec ti ju nepchajú do mozgu 🙄 je to normálny nazofaryngeálny ster, garantujem ti, že do najbližšej kontrakcie ani nebudeš vedieť, že si niečo také absolvovala.
A áno, robili mi to, síce som zažila aj príjemnejšie vyšetrenia, ale teda poniektoré to tu fakt preháňate. Ak nezvládneš toto tak potom fakt neviem ako chceš porodiť.

tslobik
4. sep 2020

@bjl0803 vypýtaj si teda radšej krvný test.

bjl0803
autor
4. sep 2020

@sissy27 to že má 20 CM som napísala obrazne 🤦 .... A to ako chcem porodiť ...jedno mám odrodene ...a do toho vás nič ja sa nepýtam na to aké to bude keď budem RODIT ja som sa pýtala na testy či sa robia v nemocnici keď človek tam leží ....takže ďakujem za info .... VYZERA to len dosť neprijemne preto sa informujem....ale bolo mi jasné že tu budú komentáre typu ako chc rodiť keď sa tohto bojím a podobne kraviny ktoré ja ani neriešim

bjl0803
autor
4. sep 2020

@tslobik a moze sa aj to ? Ako to nech ma aj odšťavia haha to mi je jedno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre