Bruško v 30. týždni

27. sep 2022

Dobrý deň , podelili by ste sa o fotku alebo pocity ? Ako ste na tom boli v 30tom týždni ? Je to normálne mat takéto brucho ? Ja som už raz pridávala fotku , mám veľmi “vysunutý” žalúdok , stále priehlbinu medzi bruchom a zaludkom , teraz momentálne má pichá a boli tam v strede akoby hore na tom žalúdku 🥺 poradňu som mala minuly týždeň na tvar brucha mi lekár povedal že je to ok . Sono má čaká budúci týždeň . Mám pocit že mi brucho vôbec nerastie . Fotku pridávam do komentára . Ďakujem .

autor
27. sep 2022
veronika3110
27. sep 2022

podľa mňa to je ok... za tých 10 týždňov ti ešte raz toľko narastie :D ja mám foto len od 36tt a mám raz také veľké ako ty :D

7lenka11
27. sep 2022

Ahoj, buď pokojná, moja kolegyňa pribrala počas tehu len 8kg a bruško jej vyskočilo až nástupom na materskú - cca 7 týždňov pred pôrodom. Dovtedy na nej nebolo moc badať, že je tehotná, len veľmi jemne jej vykúkalo bruško. Všetky kilá potom nechala v pôrodnici a dokonca ešte po pôrode schudla 4kg za prvý mesiac.. Syna má zdravého a narodil sa s normálnymi mierami (okolo 3300 g).

pukina
27. sep 2022

ja som zajtra 38tt a stale nemam tehotenske brucho. akoze trci, ale vobec nie je pekne gulate, skor tucne :D

limia7
27. sep 2022

To bruško je úplne v poriadku. Ja som mala dosť podobne. V 8 mesiaci mi už úplne vyskocilo a teraz trčí ako maják 😂 Vôbec sa tým nestresuj 😉

pinaofina
27. sep 2022

Aj ja to tak mam, rano ani nie ale ked sa najem 🙂

bibsha
3. okt 2022

Ja mám také ísť 32tt 😅 dokonca keď si sadnem tak mám 2 také veľké pneumatiky 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre