Bolesť v podbrušku v 31. týždni tehotenstva

evvkaa
29. jún 2011

ahojte mam za sebou dva a teraz som v 31tt a pcitujem niekedy pichanie a niekedy bolest v podbrusku je to normalne ked mam za sebou sekcie poslednu som mala pred tri a pol rokom

zuzka17
29. jún 2011

ahoj, ja som v 17 tt a v podbrusku ma bolieva ako pri kramoch a tiez mavam aj pichanie. Dnes som bola u doktora a ze tie bolesti v podbrusku nie je bohvie co - ze to by nemalo byvat, tak mi predpisal magnezium tabletky, ze by to malo prejst

evvkaa
autor
29. jún 2011

@zuzka17 no ja tiez beriem magnezium ale ja nemam stahy ale boli ma ked chodim aj ked sedim a ked sa babetko hybe mieste cisarskeho rezu viem ze je ta jazva teraz namahana lebo babo rastie ale pri dcerke som take nemala tak len sa bojim ci sa nemoze nieco stat :(

zuzka17
29. jún 2011

@evvkaa no tak s tym nemam skusenosti kedze ja cakam prve babo - vsetko je pre mna nove. Tak len drzat palce a neboj urcite vsetko dobre dopadne - pripadne zavolaj doktorovi co povie

evvkaa
autor
29. jún 2011

@zuzka17 tie bolesti niesu take ze by som sa nemohla pohnut ale bojim sa volat doktorke zeby ma nedala do nemocnice uvidim ked to bude tak dalej pokracovat nebodaj zhorsovat budem musiet volat 🙂

zuzka17
29. jún 2011

@evvkaa no radsej neriskuj a volaj - alebo si nariad domaci pokoj - oddychovanie, spanie, lezkanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre