Bolesť podbruška v 30tt

lucijalucy
2. máj 2020

Dobrý deň,
som 30tt a dva dni mám nepretržité bolesti v podbrušku bez ohľadu na činnosť (aj keď ležím, aj keď čokoľvek robím). Miestami strieľa bolesť do krížov. Stretli ste sa s niečím podobným? Rozťahovanie maternice v predošlých mesiacoch bolelo inak a nie nepretržite, tak neviem či je to ono. Je možné nejako si uľaviť od tohto typu bolesti? Ďakujem 💐

olivia2001
2. máj 2020

@lucijalucy ahoj mala som to par dni, nakoniec ležim v nemocke, skrateny krčok na 1,3 a otvorena.takže ak ti to neprejde radsej choj na pohotovosť.

lucijalucy
autor
2. máj 2020

@olivia2001 Ďakujem pekne.. ak by neprešlo budem volať v pondelok gynekológovi.. bola som 27.4. na poradni a všetko bolo ukážkové tak snáď to tak bude. Držím veľmi palce nech je s vami všetko v poriadku 🙏🏻 Ako to s vami vyzerá?

olivia2001
2. máj 2020

@lucijalucy ja som bola min tyžden a bolo všetko ok no šla som vo stvrtok a hned ma poslal gyn ležat, takže uvidime dr vravy ze do konca tyždna porodim.

lucijalucy
autor
2. máj 2020

@olivia2001 😯 Ešteže si ma upozornila. Naozaj ďakujem a moc na vás budem myslieť nech ste ok. Ak budeš chcieť, ozvi sa potom čo a ako. Či ste v poriadku 🙏🏻 Náhodou nejaký výtok si nebadala? Lebo odkedy ma to pobolieva tak si všímam, že mám vyslovene vlhké nohavičky (žiadny výtok, len proste mokro).. že či to môže byť nedajbože voda 🧐

olivia2001
2. máj 2020

@lucijalucy veru ano aj vytok som mala, niekedy až hrudky, no ale mne odišla aj zátka tak treba davat pozor a urcite to povec gyn, potom daj aj ty vedieť jak si dopadla 😊😊

renata1981
2. máj 2020

@olivia2001 lezis v Lv?

lucijalucy
autor
2. máj 2020

@olivia2001 ty už to máš našťastie relatívne dobre keď si 37tt.. ja sa zbláznim od strachu 😬 Jasné, dám 👍🏼

olivia2001
3. máj 2020
lucijalucy
autor
5. máj 2020

@olivia2001 Ahoj, tak bolesti ustúpili. Takže to pripisujem nejakému extra rozťahovaniu maternice 🤷🏻‍♀️ Ale bolo to dosť tie dva dni 🤦🏻‍♀️ Do budúcna aspoň budem vedieť. Ako sa máte vy?

olivia2001
5. máj 2020

@lucijalucy ahoj treba davať pozor, ja stale v nemocke ak neporodim zajtra mozem ist domov a čakat😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre