Babygen test

16. aug 2024

Ahojte,
Prosím vás, vyšiel vám v tehotenstve správny výsledok tohto babygen testu? Som v 7 mesiaci, nevieme pohlavie (nechce sa ukázať) a manžel má o chvíľu narodeniny, tak som premýšľala, že by som išla na odber aby sme zistili a mohol to mať ako prekvapenie k narodeninám.
Ďakujem za každé info.

sisska96
16. aug 2024

Keď sa narodí určite uvidíš, zatiaľ si priprav neutrálne veci, hnedé, sivé, biele.

autor
16. aug 2024

@sisska96 jasné. Mám nakúpené neutrálne. Len som chcela spraviť skôr prekvapenie 🙂 aj keby sa bábätko neukázalo do pôrodu mi to absolútne nevadí.. len ostatní by mali prekvapko, keby som to podstúpila.. preto sa pýtam, či to ozaj vyšlo alebo by to boli vyhodené peniaze 😁

mimuska328
16. aug 2024

Myslíš ten babygen z krvi co sa platí okolo 100€?

butterflyeffect
16. aug 2024

My sme davali trisomy s pohlavim, takze sme dost skoro vedeli, a mala sa pravidelne na sone pretrca tak aj podla sona sedi… ten babygen je tiez z krvi, takze by to malo byt takmer 100% kedze v krvi mas aktualne DNA babatka… za mna su krvne testy spolahlivejsie ako sona…

autor
16. aug 2024

@mimuska328 áno ten.

mimuska328
16. aug 2024

Tak určite je spoľahlivejši nakoľko je z krvi robený. Ak chceš tak chod do toho.. nečítala som ani raz o tom ze by sa zmylili s výsledkami pri tom

autor
16. aug 2024

Ďakujem žienky.. rozhodujem sa, či ísť alebo nie.. chcela by som rodinu prekvapiť.. 😊

perasperaadastra
16. aug 2024

Ano,bola som….jasne,te vyjde správny,je to geneticky test

kendra73
16. aug 2024

V 13.tt mi na screeningu povedali,ze budeme mat dievca.Nemohla som tomu uverit,kedze mam doma 3 chalanov.Tak som si dala babygen robit (120eur) v stredu rano mi vzali krv a vo stvrtok o 15 mi pipli vysledky,hoc az do 5 dni mali byt.Pohlavie zenske.Neskor sme boli aj na 4D sone,plus som uz v 26.tt a je to naozaj dievcatko.Tie testy su geneticke,nemylia sa

autor
17. aug 2024

@perasperaadastra
@kendra73
Ďakujem 😊
Hovorím, som 7 mesiac a je to naše prvé neskutočne vytúžené bábätko, tak by som rada vedela skôr ako do ďalšej poradne, lebo už týžden a pol má manžel pred ňou narodeniny.. a nemyslím si, že to bude vidieť tak ako doteraz na žiadnom screeningu. Boli sme aj na 4D sone a nebolo to vidno aj skrz placentu vpredu.. 🤭😁 asi budeme mať hanblivca doma 😁😁

kendra73
17. aug 2024

Ved ak ti nerobi problem 120eur,chod do toho.Moj gyn tiez dlho malu nevidel.Stale mala nozicky pri sebe.Vdaka babygenu sme vedeli skoro,inak by sme tiez vyckavali.

mqkm
19. aug 2024

Ahoj, a nerobila si trisomy testy na začiatku tehotenstva keď ti brali krv ? Ak áno tak možno ti vedia povedať aj priamo z tých výsledkov.

Ja som si urobila “nub theory test” zo scanu foto a potom 3D scan v 32t mi potvrdil jasne že je dievčatko. 💗🌸🙈😍

mqkm
19. aug 2024

a tiež mám anterior placentu. Možno skús ísť ešte raz na 4D scan .. inú spoločnosť.. a aspoň aj uvidíš bábätko. 32t je na to ideálny. 3D / 4D scan je úplne iný zážitok ako normálny..

bejbs123
27. aug 2024

Ano vysiel,krv mi brali v 10tt a vysledok som dostala v 12tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre