Bábo tlačí hlavičkou

ludka321
10. jan 2023

Ahojte ,som v nemocnici tak potrebujem povzbudiť 🙈
Som 28/ 2 a včera si ma nechali kvôli vysokému tlaku ale po sone zistili ze mala tlaci hlavičkou dole dosť nizko a boja sa aby som sa nezacala otvarat ,brali mi vyteri ci nehrozí porod a mala je o týždeň menšia 🙈 po výsledkoch zmerajú krcok a rozhodnú sa ci ma pustia 🙈 a do toho ma dosť boli kostrc 😊 každá skusenost poteší ďakujem 🙏

alina765
10. jan 2023

@ludka321 Skusenost nemam ale velmi velmi drzim palce😍

ropucha6
10. jan 2023

@ludka321 ja som bola tiez kvoli tlaku od 32 tyzdna v nemocnici plus som sa zacala otvarat. Napichali ma, aby sa malej vyvinuli pluca, po cca 9 dnoch ma pustili. V 35 tyzdni ma hospitalizovali znovu a potom o par dni uz cisarak. Ale dopadlo to nakoniec dobre. Neboj sa, ak si v nemocnici, si uz pod kontrolou.

bennn
10. jan 2023

Ja len asi toľko, že pôrodní lekári sú asi najskúsenejší zo všetkých lekárskych špecifikácií a odborov, veď je nás už 8 miliard. Takže myslím, že to dobre dopadne.

kikulienkadd
10. jan 2023

Ahoj, posielam ti objatie a povzbudenie 🍀 Počúvaj,čo vravia lekári, lež,oddychuj,malej dohovor,aby sa tak neponáhľala. Prajem Ti/Vám obom všetko dobré, ste ženy,dáte to💪

heln
10. jan 2023

@ludka321 urcite kludovy rezim, aby ste vydrzali co najdlsie. drzim palce.

natalia1230000
12. jan 2023

@ludka321 ahoj ako si na tom ?? A dnes som sa zobudila na to že mala sa akosi tlači dole hlavou a cítila som dosť nepríjemnú bolesť 🫣.. mala s tým prestala začali ma strašne bolieť kríze 🫣🫣🫣 v piatok som 30tt písala som svojej midwife (bývam v anglickú) no neodpisala ani na SMS-ku ani na gmail :/ neviem či len stresujem alebo sa niečo môže diať :(

ludka321
autor
12. jan 2023

@natalia1230000 ahoj no ja som ešte stále v nemocnici, zajtra výsledky a sono tak som zvedavá dúfam ze sa neotvaram

natalia1230000
12. jan 2023

@ludka321 aha no tak daj vedieť ja zajtra idem k svojej lekárke povedali mi že pokym nekrvacam tak je všetko okay zajtra som 30tt cítim abo mala sa tlači dole normálne taký hnusný počuť a aj boľavý

evkaor
12. jan 2023

@ludka321 stalo sa mi to, dokonca som sa otvorila. Nechali ja ležať v nemocnici na upravenej posteli dole hlavou, samozrejme infúzie. Nakoniec som porodila posledný deň 37.t. Mala bola 3.t pozadu.

evkaor
12. jan 2023

@evkaor myslím pozadu veľkosťou

ludka321
autor
13. jan 2023

@natalia1230000 zas sa mi skrátil krcok a mam nejakého bavila tak zatiaľ len ležím a dali mi antb

natalia1230000
14. jan 2023

@ludka321 aha tak držím palce ❤️❤️❤️ aby vssetko dobre dopadlo ❤️❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre