Ako ste sa cítili pár dní pred pôrodom?

baska1930
15. júl 2021

Ahojte dievčatá čakám síce uz druhé bábo alebo nedá mi to tak sa idem opytať sem k Vám. Ako ste sa cítili pár dní pred pôrodom? Pri prvej som sa necítila nejak divne proste to prišlo a hotovo, ale teraz sa cítim taka nesvoja, nervózna.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
15. júl 2021

@baska1930 tiež som sa cítila úplne normálne a zrazu to len prišlo, úplne nečakane, nič tomu nenasvedčovalo. Ešte som bola v ten deň na kontrole na poradni a Dr. mi povedal, že za týždeň sa vidíme na ďalšej kontrole, že zatiaľ to nevyzerá na pôrod. A za pár hodín bol syn na svete 😄

amelie2017
15. júl 2021

Rodila som 2. pred 8 dnami. A necitila som sa nijak inak. Nebolo kedy pri malej. Kazdy den do parku, na plaz, na prechadzku, doma sa hrat. Aj ked som uz bola ko a najradsej lezala doma na gauci. Ale moje podvedomie to asi tusilo. V utorok som vyriadila byt, zbalila tasku do nemocnice, dala seba do poriadku, v stredu rano prezliekla postele a o par hod som sla rodit. Porodila som 38+3, necakala som to, lebo nic tomu nenasvedcovalo.

sarah16
16. júl 2021

@baska1930 ahoj ja som na 3cm otvorená termín mám 18.7 a tiež som nervózna a nesvoja.

baska1930
autor
17. júl 2021

@sarah16 kedy si nola na poslednej kontrole?

sarah16
18. júl 2021

@baska1930 ja som bola 14.7 ale ešte 21.7 mám ísť ak stihnem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre