Ako správne vložiť Rosalgin?

23. mar 2020

Ahojte zeny, mozno blba otazka, ale nechápem uplne rosalgin, treba vlozit dovnutra celu tu palicku alebo len ten zaciatok, som tehotna a mam zapal a teda neviem ako hlboko si to mam, ci celu tu palicku alebo len ten zaciatok, aby som nejako neuskodila, dakujem za rady, nenasla som to napisane v návode, len ako otvoriť a nachystat, ale ci treba len zaciatok palicky vlozit alebo viac.... Ďakujem

mimike91
23. mar 2020

Ahoj. Rosalgin v tehotenstve sa odporúčava iba v indikovanych pripadoch. Ano celu palicku treba vlozit. Ak mas naozaj zapal tak tvoj gynekolog ti vypise nieco co mozes uzivat aj pocas tehotenstva a aj naozaj ucinkuje.

autor
23. mar 2020

@mimike91 no prave doktor mi ho odporučil, lebo mam za tyzden termín porodu, tak asi uz nutne, aby mi nieco pomohlo

mimike91
23. mar 2020

No pocas tehotenstva by som bala vlozit celu palicku, ale ak tam nedas tak je to na h.vn. podla mna. Ja som mala presne pred porodom tiez zapal a doktor mi vypisal nieco uplne ine ale uz neviem ze to bolo. Drzim ti palce aby bolo vsetko v poriadku😊🤞

autor
23. mar 2020

@mimike91 ved prave ja sa bojim, tak som radšej dala len tak polku tej celej palicky, lebo uz som aj otvorena trosku, tak aby som si nahodou nejako neuskodila.... Ja som aj antibiotika brala, ale stale trosku palenie, tak mi povedal, ze si mam dat toto, pebo ze tam inak nic uz nevidi, ze nechce zasa antibiotika davat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre