Ako sa zbaviť tmavých fľakov na tvári v tehotenstve?

katkapresov
27. jún 2012

ahojte baby..som v 36tt a spravil sa mi nad perou tmavy flak, ako keby "fuz"...neviete ako sa toho zbavim?pravdepodobne to mam zo slnka,no nic prijemne to nieje..poradte prosim co s tym mam robit...dakujem 😉

pink_lady
27. jún 2012

@katkapresov nijako, po tehu to same vymizne... 😉 casom...ja som vyzerala akoby som mala furt okolo huby daco spinave 😀

aduskatt
27. jún 2012

@katkapresov presne tak.nic s tym neurobis....mne to zmizlo samovolne po porode, ale trvalo to dlhooooo, hadam aj dva- tri roky

kubkatka
27. jún 2012

@katkapresov hovorí sa, že napríklad pehy sa pomaly dajú "zblednúť" citrónom, teda šťavou z citróna aj rôzne pigmentové škvrny, myslím že citrón nie je taký agresívny ako nejaká priemyselná chémia, tak skús, ale osobné skúsenosti nemám.

katkapresov
autor
29. jún 2012

@pink_lady
@aduskatt tak to ste ma moc nepotesili baby.ale uz kaslem ba to.muzicek mi povedal ze to nieje nic strasne,aj ked ja mam iny nazor 🙂.teraz je dolezite nech mam porod stastne za sebou 🙂).a neviete ci tie bieliace kremy sa mozu pocas tehu a kojenia davat?

aduskatt
29. jún 2012

@katkapresov aj ja som mala pocit, ze na mna vsetci pozeraju, ze so spinava, ale nejak som nemala z toho infarkty.........o tych kremoch netusim nic, lebo som si nic take nedavala.......

jk77
29. jún 2012

Ahoj. Ja to mam tiez, ale este z cias brania antikoncepcie.Hned som ju musela vysadit. Tie tehotenske mi vymyzli asi po4 mesiacoch, tie prve ostali. Uz je tomu 5rokov a ziaden krem zatial nezabral... 😎

katkapresov
autor
29. jún 2012

@aduskatt ved to ze ja mam pocit ze kazdy na mna zazera ..a tebe to zmizlo same ano?citala som ze v zime sa to zlepsi,tak som zvedava..respektive skusim najprv citronovu stavu,ta je zevraj dobra 🙂:

aduskatt
29. jún 2012

@katkapresov ja som nic nepouzivala, vymizlo to uplne same

michaela.g
29. jún 2012

@katkapresov ahoj, ja mam po porode tiez par skvrn, ale co som pozerala nejake kremy tak vacsinou neodporucaju ich pouzivat ked je takeho agresivne slnko, tak neviem... Mozno skusim na jesen, alebo na zimu, ked nebude tak prazit slnko...

katkapresov
autor
29. jún 2012

@michaela.g tiez som sa docitala ze ked je slnko tak sa to nema dsvat.ja skusim aj ten citron,ten zevraj pomaha a neskodi 🙂).

gumimaci
29. jún 2012

ahoj, mne sa taky flak spravil v poslednom mesiaci tehotenstva v dekolte a trvalo to asi rok, ale vymizol uplne 🙂

gumimaci
29. jún 2012

a nic speci som si na to nedavala

raona
29. jún 2012

@katkapresov treba si to natierat vyssim faktorom /schovavat pred slnkom, bo slnkom sa ti to stmavuje, mala som take nad hornou perou, bola som s tym aj u koznej, myslim ze som na to mala nejaky krem od nej.. bojovala som s tym asi 3 roky, teraz to klop klop nemam,ale natieram si to ochrannym kremom, alebo ked sa ideme kupat, tak nad peru si dam vzdy vacsiu vrstvu kremu/.. v zime sa to zvykne bud strattit, alebo len to zbledne.. inak tiez mi to zacalo pri prvom tehu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre