Ako dlho ste cvičili prvý deň s Aniballom?

effy777
17. feb 2022

Ahojte,

Len tak z čistej zvedavosti koľko ste nacvičili prvý deň s aniball? Nerobila som nič na silu ale podarilo sa mi 21,5 cm.
Na to že to bol prvý deň som sa snažila uvoľniť čo to išlo ale nebolo to bolestivé ale dosť zvláštne pri tom vytláčaní.
Budem rada že vaše skúsenosti 🤗

diaalex
17. feb 2022

@effy777 pri prvej dcérke 21cm a pri druhej už si telo pamätalo takze 24cm

effy777
autor
17. feb 2022

@diaalex a pôrod si mala potom aký? A koľko si stihla cvičiť dní do pôrodu? Ja som 37+1 a až dnes som začala ale pijem malinik, ľanové semiačka a aj masáž hrádze tak sa snažím 😊

tomikejt
17. feb 2022

@effy777 ahoj, ja si pamätám ze pri prvom cvičení len 18 cm 😄 potom som postupovala o pol cm, stihla som len 26 cm tuším a porodila som bez nastrihu, len s jedným mini stehom, hneď po pôrode som mohla cikat, sedieť, všetko super 👌

effy777
autor
18. feb 2022

@tomikejt tak super to si šikulka!🙂 Mne to nie je nepríjemné vnútri ale celkom som sa zľakla že som dala toľko hneď.

diaalex
27. feb 2022

@effy777 oba pôrody bez nástrihu a pri oboch 1 kozmetický steh niekde vonku, aby som bola ako nová 😀 pri prvej som cvičila naposledy 2 dni pred pôrodom a pri druhej 1 deň pred pôrodom 🙂 pri oboch som mala 33cm úplne bežne nacvičené 🙂 odporúčam aj sušené datle papať

effy777
autor
27. feb 2022

@diaalex wow🙌 tých 33 cm obdivujem. Ja trénujem ale striedam to aj s masážou hrádze a zatiaľ som dala Max 24,5 ale trošku sa obávam či to bude stačiť i keď rátam a nastrihom. Ale ako si zvládala tých viac cm keď to tak tlačí na konečník to je pre mňa asi najviac nepríjemné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre