29. týždeň a kopanie bábätka do mechúra. Je to normálne?

milka1533
13. aug 2013

Ahojte som v 29.týždni a dnes mi nekopalo bábätko v brusku ale len do mechúra . Je to normálne?🙂 dakujem za odpovede.

livocka21
13. aug 2013

normalne... hlavne ze kope 🙂

sabina1975
13. aug 2013

@milka1533 moja babulka dnes tak isto len kde tu slabunke tukance a to mi vcera div nevyskocila z brucha

1234lubka
13. aug 2013

no na milion percent normalne ved kope tam kde ma prave otocenen nozicky :D hlavne ze kope

majca1581
13. aug 2013

jj je to v pohode tak ako baby pisu hlavne nech ta kope kazdy den a je to fajn 🙂

libertine
14. aug 2013

uplne normalne.

lucka011
14. aug 2013

Od včera ma aj môj drobec kope len do mechúra, je to dosť nepríjemné a akurát som prišla z poradne, tak je otočená dole zadočkom. Tak aj doktor povedal, že teraz isto cítim pohyby a kopanie dole, takže je to úplne v poriadku 🙂 🙂 😉

cerez
14. aug 2013

Dcéru som mala otočenú KP a kopala ma len do mechúra. Syn bol otočený dobre, zato bol položený nízko. Ten mi celú dobu až do pôrodu tlačil na mechúr. Cikala som skoro každých 5 minút.

sheila2004
14. aug 2013

Aj ja citim pohyby poslednu dobu velmi nizko a tak isto kopanie do mechura a mam co robit niekedy, aby som na zachod dobehla. 🙂))

tanickaskorokubikova
21. aug 2013

Bože aj moje dieťa ma vkuse kope do mechúra 😀 😀 je to hrozné ja sa idem z toho zblázniť, niekedy ma to až bolí a inokedy mám pocit že v momente ako kopne sa pocikám...ale čo by sme nevydržali pre naše lásky nie? 😉

janusik91
20. mar 2014

Mám pocit, že ak vstanem a pôjdem cikať, porodím :D Možno to znie smiešne ale je to tak ... Minulá noc bola strašná... Ani som oká nezažmúrila... Malá ma kopkala tak silno do mechúra, až som sa bála či do rána neporodím... 🙂 Ale ta... musíme vydržať- a kým je to O.K. - tak buďme aj my... veď psych. pohoda je dôležitá 🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre