Žltý výtok v 18tt

meredith83
19. jan 2019

Zacinam mat viac vytoku co je normalne ako som pocula ale je to zlte. Nemam ziadne svrbenie, alebo zapach tak neviem. Podobny vytok este silnejsi som mala na zaciatku tehotenstva a vtedy mi robili vytok nic tam nebolo...

klaudi16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miirabell
19. jan 2019

@meredith83 zlty vytok pokial nie je sprevadzany svrbeni, stipanim, zapachom a pod je zvycajne len zmenou hladiny hormonov, co je v tehu uplne bezne 🙂

ifpif
19. jan 2019

@meredith83 určite to spomeň lekárovi, nemusí to byť nič ale môže to byť aj bakterialna vaginoza alebo kvasinky.

meredith83
autor
19. jan 2019

@ifpif Ja som to iste mala od 4tt do 10tt a nebolo to ani jedno ani druhe. A to som si bola ista ze je to mykoza.. Urobil sa ster a nic tam nenasiel. Pojdem ale tento tyzden nech to pozrie..

ifpif
19. jan 2019

@meredith83 preto som napísala ze nemusí to byť aj nič. Proste iba hormonálne zmeny. Ale lekár by o tom mal vedieť. Istota je guľomet ako sa hovorí.

nikol889988
11. aug 2020

Ja mam tento vytok od zaciatku a niekedy az sfarbeny do hneda.. Moj gyndos povedal ze je to normalne robili mi aj stery aj krv brali vsetky mozne testy a vsetko bolo on niekedy je silnejsi niekedy slabsi ale cele tehu nosim intimky

meredith83
autor
11. aug 2020

@nikol889988 Ahoj ja uz mam 13 mesacnu dcerku. Ten vytok bola pliesen a spravadzalo ma to s prestavkami cele tehotenstvo na konci tehotenstva ma preliecili tabletkou proti pliesni...Je mozne ze to bolo aj z casti hormonalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre