Žltý hustý výtok v 19tt

apip42
16. máj 2019

Ahojte baby, mate skusenost, ze sa vam objavil husty zlty vytok v 19tt? Vacsinou mavam priesvitny vodovy ale teraz posledne dni som mala husty bledozlty taky hlienovity (nepali, netipe)..mate/mali ste to aj vy? Dakujem

27dianka
16. máj 2019

@apip42 tak môže to byť čímkoľvek.. nie si prechladnutá ani nič? Nebrala si žiadne lieky? Iná strava alebo tak?

apip42
autor
16. máj 2019

@27dianka nie nebrala som lieky ani niesom prechladnuta🤔 ina strava? Ako v com ina? Povedala by som ze sa sttavujem stale rovnako

nikpa
16. máj 2019

@apip42 zápal, mykóza alebo si možno len prechladla, ťažko povedať ale určite to spomen na najbližšej poradni.

apip42
autor
16. máj 2019

@nikpa vyter mi robila pred 10timi dnami a bol negativny

martinenka886
16. máj 2019

@apip42 tak ale to, ze si bola pred 10 dnami neznamena, ze uz tam teraz ten zapal nemoze byt, ved mozes zdvihnut telefon, zavolat a opytat sa a povie ti ci mas prist na dalsi alebo si sama naordinuj nieco a bude napriklad ja som cele tehotenstvo brala proti mykoze take vitaminy lebo som na nu velmi nachylna...

apip42
autor
16. máj 2019

@martinenka886 tak ja berem probiotika cele tehu a aj si 1-2x do tyzdna vkladam probioticke tablety.. pri mykoze by som mala asi aj ine problemy ako len vytok, nie?

jaja23
16. máj 2019

@apip42 ja som tiez mala, nechala som to tak a prešiel do zelenej farby. To som sa už zľakla, išla k doktorovi a mala som mykozu. Žiadne iné problémy ako stúpanie, svrbenie, pálenie, nič. Predpísala mi masť, kt. Som si raz aplikoval a bolo po probléme. Treba ísť k doktorovi určite. Radse.

apip42
autor
16. máj 2019

@jaja23 a mala si to cely den? Lebo zo mna to vyjde len raz za den a potom uz nemam nic, resp.len vodnaty priesvitny vytok

jaja23
16. máj 2019

@apip42 áno mne to trochu vychádzalo, popri tom aj vodnatý, som sa bála ci nie plodová voda. Ale bolo to malo, tak som to neriešila. Len keď to zmenilo farbu na zelený a bolo ho viac, som utekala k doktorke. Tiež som myslela, že to nie je mykoza, lebo som nemala žiadne iné problémy. Vytoky sú bežné v tehotenstve, môže to byť niečo a nemusí. Ale vyliečilo sa to rýchlo, horšie by bolo, keby som mala mykozu a prešlo by to na babo.

nikpa
16. máj 2019

@apip42 každopádne by som to neriesila tu na koňovi, keď si tehotná a niečo sa ti nezdá choď k lekárovi. Radšej tam ísť 10krat zbytočne ako niečo zanedbať. Mykóza a zápal môžu vyvolať predčasný pôrod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre