Zľaknutie v tehu

misinka0203
22. nov 2015

Ahojte babule je prosim vas pravda ze zlaknutie v tehu moze uslodit babetku????

misinka0203
autor
22. nov 2015

Uskodit nie uslobit 😀 @misinka0203

sissy27
22. nov 2015

@misinka0203 no to by musel byť nejaký extrém, ale pokiaľ si pri tom zľaknutí udržala moč a stolicu, tak pohoda...

slnecnica174
23. nov 2015

@misinka0203 Nie, nemoze🙂

zdena12345
23. nov 2015

zienky, ked vy niekedy stresujete z takych kravin. Zamyslite sa realne, kolko zien dokaze zabezpecit aby sa pocas celeho tehotenstva ani raz nezlakli???????????
A co potom maju povedat napr. take, co maju dlhodoby stres v praci, doma, take co ich ako tehotne zacne podvadzat manzel a musia riesit existencne otazky.... to neublizi dietatu???????????? kludne by som sa lakala kazdy den len aby som nemusela riesit nieco z dalej menovaneho

kupik
23. nov 2015

Nemoze,to su povery od nasich mam,starych mam...takych reci je vela,netreba sa nechat strasit

worker_falcon
23. nov 2015

@zdena12345
@kupik baby, tu na MK je niekoľko báb, ktoré vám odprisahajú, že potratili v dôsledku zľaknutia... A ak nie oni, tak niektorá ich kamarátka. čo na tom, že je to blbosť. ľudia - ženy - tomu chcú veriť, tak veria a stresujú, boja sa... A to je horšie, ako samotné zľaknutie.

slnecnica174
23. nov 2015

@zdena12345 Najhorsie je, ze takych "jednoduchych" zienok so zvlastnymi temami je tu dost a potom sa navzajom na Konovi stresuju 😉

worker_falcon
23. nov 2015

@slnecnica174 keby tu boli samé rozumné, bola by tu nuda 😎

slnecnica174
23. nov 2015

@worker_falcon Mas pravdu, boli by len temy kde sa tu hadaju ako dracice 🙂

misinka0203
autor
23. nov 2015

Bola to len cisto zvedavost. Nechcela som nikoho stresovat ani obtazovat takze zienky dakujem vam za rady aj za tie ktore ma nezaujimaju 😉 ale kazda rada dobra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre