Začínam 4. mesiac a chutí mi len sladké

11. feb 2021

Chcela by som sa spýtať čo vám chutilo keď ste čakali dievča alebo chlapca.. Od kedy som otehotnela mi chutí stále len sladké zhnusilo sa mi mäso a slané..

diana999
11. feb 2021

Mam chlapca, a ani raz som nemala žiadne šialene chute

pallovas
12. feb 2021

Keď som čakala malú sladké mi nechutilo, mäso tiež...skoro furt som jedla cestoviny so syrom

Teraz čakáme druhé...co to bude nevieme a všetko mi smrdí, ryby, údeniny, mäso normálne zjem v polievke alebo omáčke, mastné nemôžem ani vidieť, sladké celkovo nie je moja partia, neviem sa dojest syrov...hlavne parenica

ildiko36
12. feb 2021

Úplne sa mi zhnusilo mäso, až po 5mes. som vedela nejake mäsové vyrobky dať do úst.
Ako nejem mäso vôbec ma nepáli záha😊 pribrala som zatial 6kg.
Mám chuť na sladke, hlavne na čokoladu , na dusenu zeleninu, šosovicu, fazulu a špenat. čakáme chlapca.
Pri dcere som neznášala vôňavky, a nemohla som sa ani len pozrieť na čokoladu.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
medeaa
12. feb 2021

cakam chlapceka a vedela by som zit iba zo sladkosti 😁 to su iba povery, ze pri dievcatkach chuti sladke.

natalala
12. feb 2021

Prve 4 mesiace chleba s maslom a salat z mekaca aha a este spagety s kecupem syrom a sunkou plus som mala extremnu chut na colu, ale tak to som si dala tak 2 deci 2x do tyzdna🤦🏼‍♀️😃 nemala som extra chute na sladke. Potom som sa nastastie vratila do normalu, lebo by som bola ako skrina velka kebyze jem iba toto 🙈 mame dievcatko.

nikapuggioni
12. feb 2021

Moja mala má 12 dni.
A počas tehotenstva som šalela za sladkým 😅😅😅 750g nutelli vždy padlo za 2-3 dni. A ostatne sladké ani nehovorím. Tiež mi nechutilo slané a mäso toez nevyhľadávala.

romci22
13. feb 2021

Ja som mala toto iste..vzdy som bola skor na slane..ako som otehotnela nevedela som sa dojest sladkeho a maso som nejedla asi do nejakeho 30tt..teraz sme v 36+3 a sladke stale mozem ☺️
A cakame dievcatko 😍

autor
14. feb 2021

@romci22 tak uvidím čo to bude povie mi gyn.. už v Marci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre