Woman secret test na určenie pohlavia dieťaťa

8. sep 2023

Mám dvoch chlapcov chcela by som strašne dievčatko som 13 týždňov. Včera dr. Vravel že to ešte nie je vidno vraj keď budem 20 týždeň mi povie pohlavie. Ale ja stým niesom ista lebo pri druhom tehotenstve do poslednej chvíli že to bude dievča a nakoniec chlapec, takže teraz som si taká neistá.

mamkalentedkova
8. sep 2023

A ? Otázka ? Pointa?

selena_luna
8. sep 2023

Jedine z krvi ked sa robia geneticke testy ako nifty alebo trisomy. Tento test mozes zahodit rovno do kosa, ten ti nepovie spravnu odpoved. A ano, zial niekedy ani lekari netrafia, ked to nie je uplne dobre vidiet.

viki_00
8. sep 2023

Ja som si tento urobila a vyšiel mi chlapec a aj to je chlapec 😀samozrejme tento test skôr je len taká zábava či 50 na 50. Ak chceš vedieť pohlavie v skorom štádiu zaplať si Trisomy testy 🙂

petamich
8. sep 2023

tento test ma rovnaku vypovednu hodnotu ako hod mincou 🙂

maryetta
8. sep 2023

Aj tak to nezmenis. Ci teraz ci potom.

bejbs123
8. sep 2023

Ja som bola na Babygen teste,tento test su vyhodene peniaze za mna

domka222
8. sep 2023

Na 100% ti dajú odpoveď krvné testy,alebo pôrod. Nie tento " 99% garantovaný test"

autor
8. sep 2023

Máte pravdu. Ale žiaľ zaplatiť si trisomy testy nemám , niekde som čítala že stojí okolo 540€ . Tak ja si počkám čo povie doktor a ešte sa objednám na 3D sono .

autor
8. sep 2023

Ale som taká nedočkava ☺️

beatinka
8. sep 2023

Babygen nie je taký drahý a máš to na 100%. Stojí okolo 80€

autor
8. sep 2023

@beatinka Ďakujem skúsim

bejbs123
8. sep 2023

@beatinka asi ako kde,mna vysiel v ba 120€

beatinka
8. sep 2023

@bejbs123 ja som si ho nedávala, len na nete som našla, že stojí 84€. V každom prípade aj 120 je menej ako cez 500 za nifty. 🤷🏻‍♀️

bejbs123
8. sep 2023

@beatinka jaj ja ze mas realnu skusenost,lebo ma zaujimalo do buducna,kde ist 🙂

beatinka
8. sep 2023

@bejbs123 nie nie, ja som si dávala rovno nifty, keďže som stará raketa. 🤣

bambieblue
8. sep 2023

Pozri to co ma byť už nezmeníš ci by si to vedela teraz alebo neskor môže byť jedno hlavne aby bolo všetko ok a dieťa bude a narodí sa zdravé. Mali sme susedu co mala 9 dievčat a 1 chlapca to by si iste nechcela😂

autor
8. sep 2023

@bambieblue ježiši to nie 😄 jasné len nech bude zdravé aj keď to bude chlapec budeme sa tešiť, ale chceli by sme dievčatko hlavne ja ☺️ lebo už viac detí nechceme toto bude posledné.

autor
25. sep 2023

Tak ahojte baby, dnes mi dr. Povedal že chlapec dokonca mi ukázal pipika ale není si istý na 100% ale na 98, keď pôjdem nabudúce sa to ešte potvrdí. 😔 no čo už budem mať troch chlapcov hlavne nech sú zdravý 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre