Vymizli vám v druhom trimestri príznaky?

7. aug 2020

Stalo sa vám že druhým trimestrom vám úplne vymizli príznaky a cítili ste sa absolútne netehotne? Lebo necítim ani prsia máločo podbruško občas niečo pichne, potiahne ale naozaj málokedy.

denden77
7. aug 2020

stalo.. a bud rada.. ani sa nenazdas a budes v tretom, ktory bude celkom vesely 😁

jaskolka
7. aug 2020

Netráp sa, práveže si to užívaj, druhý trimester je najlepší. O chvíľu v treťom si "užiješ" aj pichanie,aj kopance, aj prsia, chrbát, to už až príliš možno budeš cítit🙂.

autor
7. aug 2020

Ďakujem 🥰 ja len ze čítam ze zeny majú zápchu lebo maternica tlači na čreva a ze oveľa viac sa chodí na vécko a ja práveže od prvého trimestra mávam skôr hnačky a to časté cikanie sa trošku spomalilo začiatkom 2heho trimestra.

jaskolka
7. aug 2020

To všetko je veľmi individuálne, teda vôbec sa tým nestresuj, užívaj si pohodicku🙂

diana999
7. aug 2020

Tiež som vôbec nič necítila 😀😀 a dosť som sa bála, ale keďže ma nič nebolelo ani sa nič zlé nestalo neriešila som to😀

34michaela
7. aug 2020

Jasne, užívaj si to. Teraz som v 21tt a akoby som ani tehotná nebola, nevoľnosti prešli už síce dávno ale už ma ani podbrusko neboli a prsia len na dotyk ináč vôbec. Brusko veľké nemám takže sa cítim fakt ako netehotna 🙂 vôbec nič mi nieje. Malý sa stále mrví takže to je momentálne jediný príznak 😁

vilma7
7. aug 2020

Netreba toľko čítať, každé telo znáša tehotenstva ináč. Ja mám 2 deti, ani v jednomsom nemala príznaky, a obe deti sú na svete (žiadne pálenie záhy, prsia, bruško, grckanie, atď... nič)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre