Vidno už v štvrtom mesiaci tehotenstva bruško?

raimunda
28. jan 2014

Vidno už v štvrtom mesiaci bruško ? V apríli sa vydávam a páčia sa mi šaty takého užšieho strihu cez brucho viem že už určite nebudem plochá ako doska ale tak približne ešte by to mohlo byť také celkom maličké bruško ? Som štíhlej postavy ... zatiaľ 😀

zuzka_puska
28. jan 2014

Ahoj 🙂 Ja som pred otehotnením mala 50kg a ploché bruško... Vydávala som sa v 5 mesiaci tehu, a bruško mi už bolo vidieť a dosť.... Ale v 4 mesiaci to bruško bolo ešte také mini, avšak do úplne úzkych šatičiek sa už podľa mňa nevtlačíš....Aj sa ti rozšíria boky. A čo sa týka tých šiat-vyber si také aby si sa cítila dobre počas celej svadby, aby ťa hlavne netlačili na brušku- ty to nejako prežiješ, ale mysli na bábätko

lenka1993
28. jan 2014

Ja som sa vidavala v 4 mesiaci a saty uz nesedeli 😀. Mala som na nich taky krasny vysivany pas ktory bol celi pokrceny ☹

luba28
28. jan 2014

mne brusko vybehlo az v 5.mesiaci take malicke,..az neskor rastlo viac,...

poludnica99
28. jan 2014

My sme mali svadbu začiatkom 5teho mesiaca, a tiež uz bolo trosku vidno. Mala som našťastie na šatách snurovacku zozadu, tak sme to len povolili. Ale korzet ma trosku tlačil do bruska.

nice202
28. jan 2014

ano je mozne, ze v stvrtom mesiaci uz budes mat vykukujuce brusko

murinka
28. jan 2014

ja som sa vydavala tiez v stvrtom mesiaci brusko ziadne,ani naznak kuk foto

luciahaluskova
28. jan 2014

Ja som sa vydavala tiez v aprili 🙂 ale brusko som nemala este ziadne

tatiana1985
28. jan 2014

ja som teraz v 4.mesiaci a nie nevidno...v robote si to este nikto nevsimol 🙂 🙂

nely459
28. jan 2014

ja sa vydavam v aprili a budem na prelome stvrteho piateho mesiaca, vybrala som si uzsie saty, dorobia snurovacku a budu take obopnute trochu cize to mini brusko krasne vynikne, ale mam v zalohe aj volne saty kddyby neco. pohladaj si ma na mojasvadba.sk a tam pozri album 🙂

hviezdicka111
28. jan 2014

no zato ja som v stvrtom vyzerala, ako keby som mala pomaly rodit 😀 ale snad to nebude tvoj pripad... 😀

xmischelkax
28. jan 2014

Mne bolo bruško vidieť už na konci 2. mesiaca, vydávala som sa v piatom a to som už mala brušisko poriadne 😀 Ono je to veľmi individuálne 🙂

dejnas
28. jan 2014

to je veľmi individuálne... každá to má inak... ja som bruško nemala takmer do 6teho mesiaca (tiež som bola štíhla)... kolegynka (rovnako štíhlunká) už v 3. mesiaci nedokázala tehotenstvo "utajiť"
kočky napíšu vlastné skúsenosti, ale u teba to môže byť úplne iné...
takže radšej počítaj s "rezervou" resp. záložným plánom... na tieto odpovede by som sa veľmi nespoliehala 😉

jk77
28. jan 2014

ja v piatom mesiaci som bola tehotna asi tak len z druhej strany...nic, len ritka 😀 NO v osmom si kazdy myslel, ze cakame dvojicky.... 😕

ivanadca
28. jan 2014

Ako povedala dejnas je to individualne. Mne brusko vybehlo uz v 2 mesiaci, takze vo 4 mesiaci som ho uz mala pekne velke no potom sa to ustalilo a opat mi podrastlo okolo 7 mesiaca a potom to uz islo 🙂

nikoleta15
28. jan 2014

Ahoj. No to je úplne individuálne. Pri prvom bábätku to v 4 mesiaci nie je také viditeľné ako pri druhom. Bruško určite nebudeš mať výrazné ale trošíčka sa ti zvihne 🙂

cerez
28. jan 2014

V prvom tehu mi nebolo vidieť, ale pri druhom tehu veru áno. Mne ho bolo vidieť už v druhom mesiaci.

stanislava88
28. jan 2014

no mne bolo brucho vidiet uz 2 mesiaci, teraz som zacala 5 mesiac a uz som ako slon, no ja uzn mam tretie tehotenstvo

zanin
28. jan 2014

ja som sa vydavala v aprili a tiez som bola v 4 mesiaci. Nebolo vidno vobec nic ale o tyzden po svadbe akoby zazrakom vykuklo. Vsetci sa smiali, ze to bolo preto, ze som strasne tuzila mat saty co som si vybrala. no keby som sa vydavala o tyzden neskorej tak sa do nich nevleziem 😀 .

lusinda1989
28. jan 2014

Ahoj aj ja som sa vydavala na prelome stvrteho a piateho mesiaca a brusko uz bolo dost vidiet podla toho som volila aj saty.

blackcat8885
28. jan 2014

Ahoj.Ja som mala už bruško ale vyzeralo len ako také sadielko 🙂 nie ako tehotenské.Ludia ktorí ma dlhšie nevideli,si mysleli,že som pribrala z prejedania 🙂

sandrika1986
29. jan 2014

Mne bolo vidieť menšie bruško v 5.mesiaci tehotenstva 🙂

tonjadabik2
29. jan 2014

mne uz bolo vo 4 mesiaci riadne vidiet brušisko som mala vzdy.. ak ti mozem poradit radsej neake volnejsie saty aby ti aj zle neprislo nahodou.. drzim palce

fopka
29. jan 2014

vo stvrtom som mala take normalne brusko, nie velke, ani zase male... ale uz to proste bolo trochu vidiet a tiež som stihla a vysoka. Ale urcite by som volila volnejsie saty... pre tvoje aj babatkove pohodlie... nenapadny tlak z uzsich siat, hoci sa do nich vmestis v pohode, pocitis a nebude ti prijemne

alexandra1104
29. jan 2014

ahoj mne uz tretiom

nigguska
29. jan 2014

Ahoj,
ja som mala pri prvom tehotenstve brusisko od zaciatku az do konca ako by som cakala dvojicky...cize uz v 3 mesiaci bolo riadne vidno 🙂 a potom sa narodil maly slonik ktory mal cez 4 kg 🙂 Je to ale individualne...znama isla rodit a pytali sa jej,ci si nezmylila dvere z poradnou,lebo vyzerala na 5 mesiac 🙂

anshelia
29. jan 2014

ja som sa vydávala na začiatku piateho mesiaca a kto nevedel, že som tehu, tak by to ani nezistil. šaty som mala na telo a bruško žiadne. vyskočilo mi až tak v polke piateho mesiaca a aj to len trošku. ale je to veľmi individuálne 🙂 teraz som zase tehu, končím piaty mesiac a bruško mám zase veľmi maličké 🙂

mia78111
5. feb 2014

Ja som sa vydávala nedávno, koncom januára a šaty som mala ušité tak, že bruško nebolo vôbec vidieť 🙂

kkubekova
5. feb 2014

Je to individualne - ja som stihla - 50kg pred otehotnenim - a brusko mi bolo vidno uz v 2. mesiaci 😅 Pri obidvoch tehotenstvach na mne bolo hned vidno, ze cakam babo -nemala som sancu utajit ani do konca rizikoveho 3 mesiaca 😉

elzu
5. feb 2014

To se nedá říct dopředu...U mně při prvním dítěti ne, při druhém ano 🙂

nastasyk
5. feb 2014

mne bolo vidno, aj pri prvom a teraz pri druhom bolo este vacsie🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre