Vibrácie bábätka

lucyhatala
27. aug 2024

Ahojte, poslednú dobu som si všimla čoraz viac ako keby sa bábätko zatriaslo na sekundu v bruchu. Niekedy je to aj viac krát za sebou..niekedy len raz a potom už cítim kopance. Mám už doma jedno dieťa ale vôbec si nepamätám na takéto vibrácie.

gabika029
27. aug 2024

@lucyhatala zatriaslo? To som nikdy nezažila. Nemôže to byť čkanie? 🤷

januska12323
27. aug 2024

To bude čkanie alebo tvoje črevá.

lucyhatala
autor
27. aug 2024

@gabika029 vôbec netuším čo to môže byť a začínam sa už báť či to nie je nejaká epilepsia alebo co..je to naozaj také sekundové ako keby sa malé striaslo a urobilo vibraciu...na kontrolu idem az 5.9. tak som zvedavá čo mi povie doktor

lucyhatala
autor
27. aug 2024

@januska12323 si ma upokojila troška 🤗

gabika029
27. aug 2024

@lucyhatala preboha... Ta kde epilepsia. To bude čkanie. V ktorom si týždni?

fairyy
27. aug 2024

@lucyhatala mne to robi tiez a tiez som to pri prvom.nezazila, nasla som diskusie, kde to zeny riesili a maju zdrave deticky do jednej 😊 spominala.som aj viacerym lekarom a ze je to v poriadku a nemam sa bat...a nie je to ckanie naozaj sa proste zatrasie ako pes ked vyde z vody

lucyhatala
autor
27. aug 2024

@gabika029 v 22.

lucyhatala
autor
27. aug 2024

@fairyy ďakujem 🤗

gabika029
27. aug 2024

@lucyhatala ta to budú čreva skôr, lebo ja som v 26tt a ešte som necítila čkanie.
Ale pri prvom mi malý čkal nonstop

fairyy
27. aug 2024

@lucyhatala inak ja uz som 37+4 a rastie cely cas v poriadku aj vsetky screeningy som.bola aj na ultrazvuku bola mala milionkrat aj prietoky v poriadku atd... stale ma to jej trasenie vystrasi a robi to denne ... ale proste sa ukludnujem, ze je to ok a sme pod dohlaodm lekarov 😊 co.chvila budem.rodit a potom ti s radostou napisem, ze babatko.zdrave 😉

lucyhatala
autor
27. aug 2024

@fairyy držím palce ❤️

livuska124
27. aug 2024

Mne napadlo, že dcéru ako novorodenca, zvyklo takto striasť vtedy, keď sa vycikala (resp. keď začala cikať). Nemôže to robiť aj dieťa v bruchu?

thoughtfulweirdo
27. aug 2024

Mne sa triaslo dieťa v bruchu, nie neboli to črevá, ku koncu tehotenstva to bolo aj pekne vidieť 😃 dieťa má teraz 3 roky a je úplne normálne, netrasie ho 😅

lucyhatala
autor
27. aug 2024

@thoughtfulweirdo a povedali ti aj čo to bolo či si sa nepýtala doktorov?

sili82
27. aug 2024

Aj mne sa to v druhom tehotenstve robilo, tiež ma napadlo akokeby trasenie pri epilepsii. Nikdy som nezstila z čoho to bolo a lekár mi na to nič nepovedal.

janababana
27. aug 2024

@lucyhatala ckanie, moja toto mala v brusku a drzalo ju to aj dlho po narodeni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre