V ktorom týždni ste si dávali robiť trisomy test?

sandricka11
6. aug 2022

Ahojte dievcata. Chcem sa opytat, tie ktore ste si davali robit trisomy test, v ktorom tyzdni ste si ho davali robit? Pise sa ze sa robi od 11 tyzdna do 22 tyzdna. Mne ho chce gynekolog urobit ked budem v 11+4. Ale bojim sa ze to bude este skoro.

lorin29
6. aug 2022

@sandricka11 aj mne tak robila keď som bola tehu

tulipanicek
6. aug 2022

Nebude to skoro. Skoro by bolo do toho 11 tt. Výsledok sa nezmení. Jedine čo by sa teoreticky mohlo stať, že bude malo fetalnej frakcie. Ale v tomto prípade sa len opakuje odber (za to opakovanie neplatíš samozrejme). Ale toto byva len málokedy.

petamich
6. aug 2022

cim skor tym lepsie, 12tt je podla mna optimalny, vysledok naozaj neovplyvni tyzden tehotenstva

mamabudiakova
6. aug 2022

Ahoj. My sme dávali robiť trisomy test v 12. týždni tehotenstva.

gabanna1991
8. aug 2022

@sandricka11 v 16tyz.brali mi krv na triplle test a hneď aj na trisomy.

cukrik000
24. aug 2022

Ahojte som v 17 tt žijem v zahraničí a vyšli mi zle výsledky z testov krvi... mam zvýšený nábeh na Edwardov syndrom.. postúpila som ďalšie dva testy ktoré mi ponúkli no výsledok je nejasný nakoľko mi vraj nemôžu nájsť dostatočne množstvo buniek.. som z toho nešťastná lebo nechcem ísť na amniocentezu no zároveň mam veľký strach o bábätko😒😪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre