Užívanie vitamínov v druhom trimestri

lucikee
13. júl 2020

Ahojte, chcem sa spýtať, aké vitamíny užívate v druhom trimestri?? V prvom som užívala Feminion 1.. Chcela by som niečo podobné, viac vit. v jednej tabletke, až sa zbytočne nedopujem XY liekami.... Rozmýšľala som aj nad Femibionom 2 ale za tú cenu by som radšej siahla po niečom lacnejšom. Aké máte skúsenosti? Ďakujem

malebiele
13. júl 2020

@lucikee kvoli comu vitaminy v tehotenstve? pokial mate vsetky vysledky v poriadku, je zbytocne brat rozne vitaminy, ved si miesto toho dajte normalnu zeleninu, ovocie, mliecne vyrobky atd...
jedine co sa odporuca tak kyselina listova, pripadne zelezo, pokial je nejaky problem s krvotvorbou a maximalne este magnezium preventivne.. kazde ostatne vitaminy su len marketingovy tah, ved vsetko co potrebujete k spravnemu fungovaniu prijmate normalne v potrave

s_a
13. júl 2020

občas si dám kyselinu listovú, keď si spomeniem.. (23 tt) a to som vegetariánka, pred 2 týždňami na morfologickom ultrazvuku bolo bábätko ukážkové a všetko bolo v poriadku a ja sa tiež cítim v rámci možností dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre