Už nech porodím

19. dec 2020

Ahojte idem sa skôr vyžalovať alebo možno trošku ukľudniť 😔 dnes som začala 20 týždeň tehotenstva mala by som sa tešiť byt šťastná a aj som ale nemôžem si užívať tehotensvo naplno už chcem aby som porodila lebo naozaj neviem ako to bude ďalej 😢 od začiatku tehotenstva všelijaké bolesti strach ale teraz čo sa začína diať je pre mňa už naozaj dosť najprv ma odviezla záchranka na ukrutne bolesti krížov mala som vysokú horúčku zvracala som nevedela som sa sama postaviť ísť na wc..na pohotovosti ma nechali 4 hodiny čakať na lavičke v bolestiach plači nevedela som či je v poriadku babo či som ja v poriadku nič od 5 ráno do 9 som tam sedela a čakala plakala potom prišiel len urológ kukol mi ultrazvukom a vraj je všetko v poriadku že mam len infekciu močových ciest dal mi antibiotiká a poslal ma domov.. lenže ja som tomu nejako neverila a isla som k môjmu urologovi ktorý mi povedal že tiež nemôže somnou nič robiť že to musí gynekológ ale pozeral mi na obličky ultrazvukom a vraj mi maternica tlači strašne na pravú obličku a musím ležať na ľavej strane a poležiavat ja už niekedy v noci ani nespím teraz som sa zobudila o 3 ráno na to že ma boli v pravej strane podbruška a ide ta bolesť asi z tých krížov ale zase to hrozne boli včera mi bolo fajn aj sme boli v nákupnom centre vybrat darčeky ale zase toto a dnes sa asi už nepostavím som tak smutná že take tehotensvo musím mat stále nejaké problémy bolesť v pondelok idem gynekológovi a už chcem aby mi niečo dal na tieto bolesti veď takto sa nedá fungovať 😢😢😢máte niektorá tiež take tehotenstvo nejsom v tom sama

punka24
19. dec 2020

V 5 mes som mala vysoké teploty bolesť krížov... Malý mi priľahol močovod... No ja neviem ale ja keď som šla v noci na pohotovosť okamžite si ma tam nechali prezreli nasadili antibiotiká... Toto čo popisuješ je katastrofa... Podľa mňa si ťa tam mali nechať... Mňa po týždni alebo niečo málo vyše týždňa až pustili a potom už som bolesti nemala...

noami12
20. dec 2020

Ahoj mala som presne toto iste co ty, dokonca som nemohla sa ani vyrovnať a chodila som úplne zhrbena a horšie ako fakt nejaký staručký dôchodca, veľmi ma bolela oblicka týždeň som spavala po sedačky. Lebo keď som si ľahla na opačnú stranu ( mňa bolela zasa ľavá oblicka) tak to strašne ťahalo, v nemocnici mne zasa odporučili teda ležať na pravej strane aby sa oblicka ľavá odlahcila, neskutočná bolest to bola, ale 2 noci som sa donútila a ležala som v bolestiach na odporúčanej strane a už mám po probléme našťastie.

martul
20. dec 2020

Už si založila dve rovnaké témy, ohlas si záchranku, to ta už budú musieť vyšetriť a nie pohadzovat medzi sebou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre