Únava v 13 týždni

marlenkaa
8. aug 2012

hlavne poobede som úplne K.O., prídem z práce som som schopná tak akurát lahnúť na gauč (a to mám sedavé zamestnanie), všetci mi hovoria že je to normálne, že mi bábo berie energiu ale zmení sa to vôbec??? ide mi to na nerv! si neviem predstaviť že budem takáto až do februára.... 😅

zdenka1164
8. aug 2012

je to uplne normalne, ja som bola presne taka ista, prisla z roboty a hned do postele, na nic ine som sa nezmohla ale neboj aj toto pominie a budes sa tesit z maleho ako sa v tehe hybe 😀

susanerose
8. aug 2012

je to veru úplne normálne. ja som takmer 3 mesiace len spala, lenže ešte k tomu aj celý deň zvracala ☹ ale prejde to. hlavne treba oddychovať, ak sa dá. ja som chodila až dokonca do práce, ale ver tomu, že druhýkrát by som to už nerobila. dieťa je prvoradé. preceňovala som svoje sily, stále som bola v pohybe a teraz mám hyperaktívne dieťa a každý hovorí, že aká je matka v tehotenstve, také je potom dieťa 🙂 tak sa šetri a čo najviac oddychuj, aby si mala pokojné bejby 🙂

marlenkaa
autor
8. aug 2012

@susanerose
@zdenka1164
ďakujem baby, už aby to prešlo lebo záhrada zarastá, žehlenie sa kopí.... 😀

zmrzlinkams
8. aug 2012

🙂 presne je to normálne tiež som preve 3-4 mes spala a potom som bola taka unavena posledne 2 mes. tehu ten stred bol už v pohode a lepšie čo sa tyka unavy 🙂

albireo
8. aug 2012

@marlenkaa nechaj si pre istotu skontrolovat krvny obraz/ak to nebolo uz urobene pri predchadzajucich kontrolach. Moze ti chybat zelezo alebo vit.D
Ak bude vsetko OK, je to "len"tehotenstvo

anuskaaprazko
8. aug 2012

@marlenkaa ja som presne takto isto 🙂 nebodaj mam este nieco po praci tak to pridem uz uplne grogy to uz nezvladam ani umyvacku naplnit a pustit :D

martinjasen
9. aug 2012

Tema je duplicitna. Prosim prejdite do odporucanych tem.

Diskusiu uzamykam.

Asmira Team

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre