Tomorrow test v 12. týždni v Procare

28. sep 2020

Baby prosím Vás, podstúpili ste niektorá tento test z krvi v procare? Platí sa 340€ 😳 Zisťujú sa tie chromozomi a aj pohlavie už v 12tt.
Nie je to dáka veľká položka, že 340€?! Nemám s tým skúsenosti, tak mi napíšte ak ste to podstúpili niekde inde a koľko ste platili a co vám všetko z testu vedeli zistiť.
Mne to doktorka odporučila, nakoľko sme tehotný po umelom oplodnení.
Ďakujem

denden77
28. sep 2020

podstupila v 2019 v Alpha Medical so zlym vysledkom.. testovali sa 3 trizomie.. a v 2020 "preventivne" cez Medirex Trisomy+ (rozsireny) za 450.. su aj za 500 🤷‍♀️😊 je to drahe jak fras ale mne to kazdopadne stalo za pokoj v dusi 😊

queen_mary
28. sep 2020

Normalna cena. Tie testy stoja od 350cca az po 500, podla toho aky balicek si vyberies 🙂

autor
28. sep 2020

@denden77
@queen_mary no riadna pálka, však jasne, ja to tiež podstúpi aby sme vedeli a boli kľudný (dúfam).
Ďakujem za odpovede baby 🙂

queen_mary
28. sep 2020

Ja som tie oeniaze tiez obetovala, a za ten klud a pokoj to naozaj stoji 🙂

sara07
28. sep 2020

ja som tiež bola na nich a aj mudr uplne inak ich brali ako to čo máš z poistovne neplatené, ked som bola na sone v košiciach tiež sa stavali a brali nan ohlad, kdežto na ten čo sa robí bežne ani neriešili
máš tam rozšírené choroby ktoré v testoch čo platí zdr.poistovna nema

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre