Tobogány v 19. týždni tehotenstva

14hviezdicka12
30. júl 2017

Ahojte kočky. Chcem sa spytat.. chcem ist n kupku a su tam aj tobogany som 19 tt je to len taka smykala do vody nic strasne ale pytan sa je ti normalne ?

vintage_lady
30. júl 2017

Toto bude na pukance 😊😊 pane bože

0silvia0
30. júl 2017

@14hviezdicka12 a ty máš koľko? 14 rokov?

tayluska
30. júl 2017

Zalezi od sklonu smykalky a rychlosti aku naberies, ked narazis na vodnu hladinu 😊

lilyianka
30. júl 2017

@14hviezdicka12 nic v zlom,ale niektore tehotne tu uz akoby nevedeli co od dobroty...to ako jedno leto nevydrzis bez smyklavky ze?
To je tak ked niekto k tomu pride ako slepe kura k zrnu

lilyianka
30. júl 2017

@14hviezdicka12 aha az teraz som si vsimla co si napisala...ze chces ist na kupko A su tam aj tobogany a ci je to normalne.....nuz ano je...na kupalisku sa vyskytuju tobogany aj smyklavky 😋

misaelka
30. júl 2017

vydrz aspon do dalsieho roku, nie? by som si buchala hlavu o stenu keby som kvoli toboganu ci smykale ublizila mimi...

janinah
30. júl 2017

@misaelka a na ďalší rok zoberie to maličké na ruky a šmyknú sa obaja😉 prepánakráľa,ženy! zdravý sedliacky rozum už vyhynul?

misaelka
30. júl 2017

@janinah nie o rok uz nebude mat mimi v bruchu moze ist sama, na tom nic nelogicke nevidim, ci?

jeennyv
30. júl 2017

Som za to, ze tehu nie je choroba, ale niektore veci co napadnu cloveka, ani prisit ani priplatat...Stoji ti to kupko za to? Nikdy nevies bezne plno ludi niekto tukne buchne, Dava na tie tobogany niekto pozor? Stane sa nieco a potom ...a ak je tehu uz vidno ja ako zriadovatel toboganov a takych atrakcii by som ta tam do ich priestorov ani nepustila..by som si to na triko nevzala

sisaka
30. júl 2017

Práve pre ľudí, ktorí nemajú sedliacky rozum a ani pud sebazáchovy musia prevádzkovatelia mat nejaké prevádzkové pravidla. predpokladám, že tam majú jasne vyznačené, že nevhodne pre tehotné ženy, presne pre tie, ktoré by sa radi išli ešte pred pôrodom pošmykať a užiť si trosku adrenalínu 🙄
Mimochodom to, že sú na kúpalisku tobogany ešte neznamená, že sa na nich musí každý šmyknúť, toto leto oželieš a budúci rok si to vynahradiš, keď je to už teda niečo tak lákavé ....

daduska_maminka
31. júl 2017

No otazka je podana v zlej forme. Ale ženy ona nepisala ze chce ist na tobogan!!! Ale ze chce ist na kupalisko. V tom si myslim ze je velky rozdiel.

Myslim si ze ona chce pocut len nazor na to ci uz to niektora tehulka skusala nic ine .. vy ste ju tu nemuseli zdisovat komentarmi a ty @14hviezdicka12 si rozmysli ako druhy krat napises otazku lebo je fakt na hlavu napisana.

Ale moj nazor... na kupalisko ist mozes .. existuju tampony ktore ta ochrania pred infekciami, ale nemusia... do výrivky môžes ist v klude, aj ja chodim do výrivky ale az po konzultácii s lekarkou.. jedine co by som vynechala su tie tobogany.. aj ked viem zeje to lakava nevies co sa moze stat.. niekto moze do teba vrazit alebo si mozes inak ublizit.

Ale myslim si ze az taka hlupa si neni. Vela šťastia. A uži tehulkovanie a posledné tyzden tepla. ;)

daninka2
31. júl 2017

Ja som veru bola aj na tobogane este v 6mesiaci a paradne sme sa zabavali, aj mierne kolotoce som dala pred 2 tyzdnami. Ked je vsetko ok preco nie

limoncino
31. júl 2017

@daduska_maminka no ja mám práve z tej otázky pocit, že na tú šmykľavku ísť chce, inak by ju vôbec nespomenula

sisaka
31. júl 2017

@daduska_maminka neviem presne, čo je to vyrivka - ak je to ten maly bazén s horúcou vodou a masážnymi prúdmi, tak ten je pre tehotné vyslovene zakázaný a u nás by ta doň nepustili, vlastne som nikdy ani nevidela tehotnú sa doň hrabať, každá asi vie, že hrozí potrat. Ak ide len o bazén s masážnymi prúdmi a nie horúcou vodou nevidím dôvod prečo sa vôbec pýtať lekárky .

jana_eyre
31. júl 2017

Jasne smykni sa rovno po bruchu.. 🤦

daduska_maminka
31. júl 2017

@jana_eyre myslim si ze zas to netreba prehanat :D ..

@sisaka vyrivka su bublinky ktore nemusia byt vobec v horucej vode... idealna voda pre tehotne je do tych 37st .. ja chodim do výrivky a voda ma 31st ..
@limoncino ja mam pocit ze sa pyta na nazor ci nejaka tehotna zena na tej smykalke bola 😂😂😂 ale tak kazdy si tu chape po svojom
@daninka2 vazne ?? To ste tu ani pisat nemala ;) ale nie ved je to kazdeho vec 🙂

daduska_maminka
31. júl 2017

A urcite sa nam uz hviezda neozve ked si zrušila učet 🙂

0silvia0
31. júl 2017

@daduska_maminka asi sa vykaslala na cely konik a isla na kupkoooooooo😎

daninka2
31. júl 2017

@daduska_maminka no ja len pisem moju skusenost, kazdy sme nejaky
A do vyrivky chodim tiez je to uzasny relax. Jasne ze v 31 tyzdni so skratenym krckom uz nebudem vystrajat na tobogane ale pokial je to s rozumom a tehu je bez komplikacii, som za kazdu srandu

daduska_maminka
31. júl 2017

@daninka2 tak ja som momentalne tiez tak nejak ako ona 18+3 🙂 do výrivky idem aj si rada zaplavam ale na tobogan by som nesla asi by som sa bála 🙂 možno mini šmýkalka ale ci by sa mi tam zmestila riť 😂
@0silvia0 istoooo :D

daninka2
31. júl 2017

@daduska_maminka ja som vtedy bola na takom sirokom tobogane s nie vela zakrutami a v takych velkych kolesach sa lezalo cize hojdanie zhruba ako auto. Kolotoc tiez len retazovka sice vysoka ale pomala, a taka vodna atrakcia tam som bola s maminou 😂 inak predtym som sa na jednom kupku zasekla v strede toboganu v uplnej tme a ani bbohovi sa dalej posunut 😂

daduska_maminka
31. júl 2017

@daninka2 zasekla ?? Fuuu :D este ze na tobogany nechodim lebo by som mala v gaťoch :D .. raz mi stacilo no ja som sa nezasekla ale vyrazilo mi dych a trvalo to ako cela väčnosť :D ja chodim na take kupka kde bud tobogany niesu alebo je tam smykala ktora je tak pre baby :D :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre