Tlak v pošve v 13. týždni

hodanka38
25. jan 2018

Ahojte. Momentalne som v 13. tt,vcera som bola na kontrole u doktora a este pred vysetrenim som mu povedala,ze ma dva dni trapi ako by taky tlak v posve (pocit zle nasadeneho tamponu). Hned ma vystrasil,ze to tak zacina potrat,ale nakoniec na ultrazvuku vsetko v poriadku.dal mi magnezium a guajacuran. Mali ste aj vy dievcata podobny problem? Dakujem.

natalienka12
25. jan 2018

To je pako. Nezameriavaj sa na to. Snaz sa lezat a menej hybat. Oddychuj

luc289
25. jan 2018

ja som 23tt a tiez mavam tieto pocity dost casto tlaky ako keby zomna daco islo vypadnut no nikto z dr mi na to nic nepovedal iba ze magnezium

kormelia11
25. jan 2018

@hodanka38 mala som také pocity aj ja niekedy no guajacuran neodporúčam

hodanka38
autor
25. jan 2018

@kormelia11 ahoj, mozem vediet kvoli comu?

mirola
26. jan 2018

aj ja som mala taketo pocity okolo 16 tt myslim, zacala som brat magnezium a uz to nemam ..

amalka421
20. jan 2019

Ahojte chcem sa len opýtať ,som v 13,tt a mám nonstop bolesti brucha ani späť neviem, dnes som začala pociťovať tlak dnuka v pošve ako keby som pomalá potlačiť niečo.A také tŕpnutie.Neviem si to vysvetliť nemala som takéto problemi ani pri prvom ani pri druhom dieťati.Uz zvažujem ísť na pohotovosť ale bojím sa že má vysmeju.

hodanka38
autor
21. jan 2019

@amalka421 skus navstivit gynekologa a povedz mu o tom. Ja som dostala vtedy magnezium a uz som tlak v posve necitila. A teraz tu vedľa mna lezi 6mesacne kuriatko 🙂 vela stastia prajem

amalka421
26. jan 2019

@hodanka38 ďakujem ale tunak je to zložité v Ukrajine.Tunak nemení gynekológ.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre