Tlak v oblasti močového mechúra v 21 týždni

luneral25
8. okt 2012

Ahojte mamicky!!! 🙂
som v 21tt a zacala som citi v oblasti mocoveho mechura taky tlak.niejeto vzdy jeto pocas dna asi 5x potom ma pocit ze do 5min. musim ist na wc.ale niejtoo vzdy. moja mamina hovorila ze to mozebyt tym ze babetko sa pohybuje a talci na mocovi mechur. ono ten talk citim skoro v tedy ked citim ze sa hybe. len sa bojim ci jeto ten pohyb alebo jeto nieco ine. prosim poradetemi co to moze byt ☹ . lebo neviem ci mam ist doktorke ale bonie.

sarkar
8. okt 2012

@luneral25 Ahoj, já občas taky cítím různé tlaky v břiše (jsem též 21tt), někdy musím hned potom na wc, i když močový měchýř mám prázdný, někdy zase vydržím klidně 4 hodiny na WC nejít, taky myslím, že to bude tím, jak se miminko pohybuje. V těhu cítím tolik změn v těle, že bych musela být u Dr. každou chvíli 🙂

cubana
8. okt 2012

tiez si myslim ze to bude ze ti babatko zatlacilo na mocovy mechur a preto ti aj treba ist na WC, takze by som sa neobavala

luckamorka
29. júl 2013

to sa stava casto aj mne, babatko sa jednoducho prekrutilo do takej polohy ze tlaci na mocovy mechur.. aj ja mam kolkokrat pocit ze musim ist na wc a nie preto ze by som ho mala plny ale preto ze mi ho babo stlaca tak nech mu tam trosku uvolnim priestor 🙂 neboj nic je to normalne. ked je ti to moc neprijemne, skus si vtedy hladkat brusko alebo mu rozpravaj, moje sa potom vzdy trosku pomrvi a tlak povoli 🙂

venetka
28. aug 2013

ahoj i ja jsem v 21 ty.. a mam stim taky problem a to proto ze mi miminko vetsinou skace po mocaku takze bych rekla ze je to normalni 🙂 rekla bych ze miminko se hodne opira o mocovy mechyr 🙂

blacklady
28. aug 2013

mna moj maly kopal cele tehotenstvo do mechura, niekedy to bolo az take neprijemne, ze som si musela sadnut a pockat, kym prejde bolest, takze je to uplne normalne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre