Svrbenie kože v tehotenstve.

anika72
13. okt 2019

Ahojte prosím Vás mala z Vás niektorá naozaj svrbenie v druhom trimestri? Svrbi ma všetko krk bruško, za ušami, pokožka vlasov. Neviem čo s tým. :( dakujem

veronikaszabova
13. okt 2019

@anika72 ak je to neznesitelne, sla by som na pohotovost - moze to byt spojene s pecenou.

anika72
autor
13. okt 2019

@veronikaszabova natrela som sa krémom dokonca partnerovym a uľavilo sa zvláštne. Ale mávam to pravidelne.

zuzumajko
13. okt 2019

A vyhod z jedalnicka vsetko sladke, pi len cistu vodu vodu s citronom. Mala som to a pecenove testy boli dobre. Zacala som jest grapfruit, pit vodu s citronom a pomohlo.

anika72
autor
13. okt 2019

@zuzumajko dakujem krasne vyskúšam🙂 je pravda ze sladké mi chutí teraz veľmi.

angi07
13. okt 2019

@anika72 musis to povedat gyndosovi naozaj zvykne byt problem s pecenou ! nezanedbavala by som...

anika72
autor
13. okt 2019

@angi07 mne bravaju krv mám súkromnú kliniku v Bratislave povedať to poviem , niesom si istá či mám výsledky aj z pečene:/ dakujem

hettinka
13. okt 2019

@anika72 to je na 99% od pečene. Mala dom zo tiež, ale donosila som deti normálne do konca. Len poriadne doskriabana a so zlými výsledkami.

marya2
13. okt 2019

@anika72 Mala som svrbenie na konci 1. tehotenstva Okamzita hospitalizacia na 2. den vyvolavali porod. Isla by som ku gynekologovi. Ak je to z pecene (moj pripad ) treba to sledovat. Kamosky to mali tiez a brali na to lieky. Normalne donosili a porodili zdrave deti.
@anika72

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre