Strihanie vlasov v tehotenstve

livia235
30. aug 2020

Ahojte už više pol roka mam undercut to je vyholenie vlasov z dolnej strany pri krku neviem to lepšie opísať včera som si to znova vyholila a cela rodina že čo som to spravila že vlasy sa nemajú v tehotenstve strihať 🤷 nechapem ma to niečo spoločné s dieťatkom? Ja si myslím že nie 😐

diaalex
30. aug 2020

@livia235 bola som u kaderníčky, fest ma ostrihala a aj zafarbila 😁 malej sa nič nestalo 🤗

kengurica
30. aug 2020

@livia235 sú to len povery, čo nemajú absolútne žiadne opodstatnenie. Dokonca veľa tehotných sa dáva strihať, lebo uprednostnia praktickejšie strihy. S dietatkom to nijako nemôže súvisieť. Spýtaj sa celej rodiny na dôvod , a napíš sem, lebo to by aj mňa zaujímalo 😂.

andreal1
30. aug 2020

Vlas je druh chlpu ktory rastie na lebke..
Dieta sa vyvija v bruchu a v maternici..
Nohy aj podpazusie si asi holis tiez. Myslis si spravne.. Nema to s dietatom nic spolocne

alikal
30. aug 2020

boze uz som pocula kadeco, ale toto je riadna hovadina 🙈

jaskolka
30. aug 2020

A to už prečo by sa nemali strihať? Počula som veľa povier a somarin, ale toto.... Pochopila by som ešte farbenie v minulosti, keď boli tie farby na vlasy oveľa drastickejsie, ako teraz, ale obyčajne strihanie? 🤔🤔🤔

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livia235
autor
30. aug 2020

Noo som na pol romka tak asi preto take tie povery na ktoré veria len romovia 🤷

asia83
30. aug 2020

@livia235 Vraj sa strihaním vlasov v tehotenstve skracuje život dieťaťa. No tiež som si musela dať podstrihnúť vlasy v tehotenstve, veď som mala zničené končeky. 9 mesiacov nestrihať, no nazdar. Ale tak podstrihnúť áno, ono to bolo myslené nestrihať v zmysle z dlhých na krátke ako na chlapca. No neviem, či sa to plní.

kiki68
30. aug 2020

Blbost, treba Ich strihat. Inak to bude po porode ako plch

stakacso
30. aug 2020

@livia235 to som už počula, že rómky sa prestanú farbiť keď im zomrie muž, dieťa, ale o strihaní ešte vôbec a to som 25 rokov kaderníčka

miadi
30. aug 2020

Este ze nie je aj taka povera ze tehule by sa nemali sprchovat 🤣nic si z toho nerob je to totalny vymysel.

lenuliatko84
30. aug 2020

Blbost. Aj mne to vraveli.v tehotenstve mi za 5 mesiacov narastli 15 cm vlasy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre