Strihanie v tehotenstve

kitkat0808
16. nov 2018

Dobrý deň chcem sa spýtať som tehotná a chcela by som sa dať ostrihať ...len v mojom okoli mi kopec žien povedalo že v tehotenstve sa nemozem dávať strihať .Co si o tom myslite vy ?

lucia147852
16. nov 2018

@kitkat0808 prepac ale nic vtipnejsie som uz dlho necitala. A povedala ti aj preco?
K veci...samozrejme ze sa strihat mozes co to ma s dietatom?

beky1813
16. nov 2018

Dakujem za pobavenie 😂😂😂

solinkarka
16. nov 2018

Toto uz ani smiesne nie je...rozum sa mi zastavuje nad hlupostou niektorych ludi

ave17
16. nov 2018

Preco sa takýto ľudia množia? Potom že svet ide do záhuby, keď zdravý rozum už nefunguje :(

filiatko
16. nov 2018

Kludne sa mozte strihat a niektore sa i farbia.Zalezi od vas.Ale v akej komunite sa pohybujete ze vam takuto hlupost niekto povedal😂

dskjhfdlkdjhl
16. nov 2018

@kitkat0808 a aky dovod uvadzaju ti ludia z Tvojho okolia, ze sa nema dat strihat? Toto by ma vazne zaujimalo. Ja osobne by som povedala, ze cim na kratsie, tym lepsie-ved dlhe vlasy, kratky rozum-takze vidim v tom velku nadej😀

kika86
16. nov 2018

Toto vazne??? To maju byt ranne srandy na piatok??? Tehotne zeny by mali zit vo vakuu??? Ja som tiez tehotna, vcera som bola u kadernicky...vlasy mi strihala aj farbila... Preboha, tehotenstvo nie je choroba. Treba zamestnat hlavu skolou, pracou alebo cimkolvek.....

zuzik307
16. nov 2018

made my day😂

pininka
16. nov 2018

Tento týždeň je fakt vtipný. Od jedla cez krb až po strihanie. Bože baby naše babky nemali ani v päte tehotenstvo, lebo museli riešiť úplne iné veci a my všetci sme tu. Trocha zdravého rozumu.

luciandzela
16. nov 2018

@kitkat0808 😂😋🤣🤣🤣😃😃🤣😂 anoo konecccc preco tehotne nemozu? Achh hlupostt strihaj v tomto obdobi dost padaju vlasy ked sa ostrihaju aspon lepsie

iveta143
16. nov 2018

toto fakt pocujem prvykrat 🙂...co ma strihanie vlasov s babatkom? sa opytaj tych zien, ci si aspon nechty mozes strihat 😀 nepochopim

mijunik
16. nov 2018

@kitkat0808 teda počula som viacero povier, ale túto ešte nie. 😄😄 Prosím Ťa, zisti od tých Tvojich "radcov", prečo by sa tehotné ženy nemali dávať strihať. Podľa mňa je to strašná hovadina... 😂😂😂😂😂 Ešte aké "múdre" rady si dostala? Naozaj ma to zaujíma. Použi zdravý rozum a urob si na danú poveru triezvy názor. 🙂

magic08
16. nov 2018

ja som sa nechala ostrihat v tehotenstve, asi v 7-8 mesiaci, v prvom tehotenstve... A prežili sme to obe, aj s dcerou v brusku bez nasledkov... :D😂😂😂

h_petra
16. nov 2018

podľa mňa si si len niečo zle vyložila. V tehotenstve menej vypadávajú vlasy, sú teda na pohľad hustejšie a silnejšie, možno ti iba niekto chcel povedať, že by to bola škoda netešiť sa z kvalitnejších vlasov, ale určite nie je dôvod na to aby si sa obávala strihania 😀
treba normálne žiť aj v priebehu tehotenstva, samozrejme, sú veci, kde treba väčšiu opatrnosť, ale strihanie vlasov s tým ozaj nesúvisí 😀

asia83
16. nov 2018

Autorka myslela na POVERU, že sa nemá strihať v tehotenstve. Nepoznám jej podstatu, len viem, že existuje.

h_petra
16. nov 2018
bona
16. nov 2018

@h_petra dala som to sem na margo vysvetlenia tej povery..😉

h_petra
16. nov 2018

@bona ja dúfam, že tomuto v dnešnej dobe už nikto neverí

bona
16. nov 2018

@h_petra ťažko povedať..🤷🏻‍♀️ Ale osobne si myslím,že sa nájdu aj takí..je to však výsostne ich vec a pokiaľ to mne nebudú vnucovať,nemám s tým žiaden problém..😊

patrika88
16. nov 2018

sa necudujem ze si vsade robia strandu s modreho konika 🙂 to ako otazka ze ci mozu tehotne fukat balon 😂😂😂 ja som bola u kadernicky dokonca na farbu, kedze som vedela ze potom sa len tak lahko nedostanem a prezili sme to 😂

osky
16. nov 2018

O tejto povere pocujem veru 1 raz.
A na povery sa verit nema!

Inak fakt som soknuta-ja ze sa tu niekto pyta na nadtrih pri porode a tu takato kravina...ach

ivetdulka
16. nov 2018

počula som že si ženy nemajú farbiť vlasy, ale že sa nemám strihať? ...joj ako ja milujem ti ,,rady do života" 🙂

matazirafa
16. nov 2018

@kitkat0808 to ešte nevieš ze nesmieš vešať prádlo aby sa ti dieťa neobesilo na pupocnej šnúre. A teraz vážne, budeš matka, mala by si mať už rozum, tak ho používaj.

siska53
16. nov 2018

@kitkat0808 coze??? Ja som sasice nefarbila,ale strihat som.sa.dala.
To jr dobrá blbsot,co uz kto nevymysli!

pininka
16. nov 2018

Je to taká istá povera ako že keď ostrihas deti presne na rok budú mať krásne husté vlasy. Moja suseda tomu verí a každému svojmu ročnému decku vyholila hlavu strojčekom 😱. Samozrejme že je to vec genetiky a nič také nepomáha, minule som pozerala diskusný reláciu s doktorkou ktorá to tam presne vysvetľovala.

lindusss2016
16. nov 2018

@pininka a o ake jedlo sa konkretne jednalo? To som nezachytila, tak nech sa pobavim. Aj ked neviem, ci sa to chyta na strihanie vlasov 🤔

lindusss2016
16. nov 2018

Inak by ma zaujimalo, kolko mamiciek za tych, co sa tak pohorsuju nad poverami, dava svojim babatkam cerveny naramok. Priznajte sa 😂

pininka
16. nov 2018

@lindusss2016 priznávam sa že ja som.nedala ani jednému dieťaťu červenú šnúrku a na protest proti máme som pred pôrodom nakúpila detské veci a ešte horší čin, mala som doma aj kočiar. Tá téma sa týkala toho,či môže žena v tehotenstve ocot.

malinajahoda
16. nov 2018

Červený náramok? A na co?
@lindusss2016
A toto presne som všetko pred pôrodom nakúpila aj ja.
@pininka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre