Stres z morfologického sona

28. dec 2023

Mali ste tiež taký rešpekt a vnútorny stres z toho? Doteraz som mala všetko v poriadku, bezproblémové tehotenstvo, výsledky z tripple testov aj z kombinovaného prvotrimestrálneho screeningu úplne super (1:100tisíc). Všetko vyzerá vždy v poriadku. Moja gyn. ale má na ambulancii úplne iné sono ako klinika kam idem na morfologický usg. Bojím sa, že by tam niečo nevidela a pod. Ako sa ukľudniť?🙏🙄 Mali ste tiež stres? Dopadlo všetko dobre? Ďakujem.

dadka1997
28. dec 2023

Mala som stres, a prešiel až keď sa mi narodili obe detičky, aj teraz mam stres a tiež prejde az keď sa mi narodí dietatko 😊

martul
28. dec 2023

Ohromne som sa tešila, práve preto, že to bolo kvalitnejšie

siska53
28. dec 2023

Ja som pri prvom ani nevedela, ze mi robil morfologicky 😅😅. Pri druhom uz ano, ale ja neviem, ja som stres nikdy nemala, ja som sa pri oboch strasne tesila, nejak som si nepripustala, ze by mohlo byt daco zle.. neviem.. prosto som bola nejak tak nastavena.. ako mozno zo 2-3x nieco preblesklo, ale to skor pri takych situaciach, ze som spadla,teda..skor zosuchla sa tvrdsia na zem.. ale panikarila som asi tak 10 sekund.. ale z morfacu som teda strach nemala.

martinka13
28. dec 2023

Ano maká som obavy a veľké.

autor
28. dec 2023

@martinka13
@dadka1997
Ďakujem baby, tiež si to uvedomujem, že sa tento strach už nikdy neskončí😅 A dopadlo všetko ok?

autor
28. dec 2023

@martul
@siska53
Ďakujem, ja sa tiež tešim, ale na druhej strane mám strach, že či bude všetko ok 🙏 dosť na to podvedome myslim, mala som to aj pri prvotrimestrálnom…tento morfo je predsa len ešte viac podrobný..

martinka13
28. dec 2023

Pri prvom dobre, pri druhom tehotenstve nie, pri treťom áno.

kvadrinkaaa
28. dec 2023

Ja som mala zle výsledky a morfo ma ukludnilo. Predtym som bola aj na odber plodovej vody, to bolo ine stresy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre