Špinienie v 14/15tizdny tehotenstva

ketrin332
7. máj 2019

Ahojte baby mam spinienie vzdy rano po tvalete.minuly tizden som mala slabo cervenu krv .utekala som k lekarovi .zijem UK svojmu GP on mi vidupkal otrazvuk na druhy den .Bola som doktorka povedala ze vsetko vizera poriadku ukazala mi babo pohibovalo SA bilo mu srdecko .ziadna zrazenina nieje povedala ze to nieje z maternice.placenta je na mieste.teraz mam take slabe spinienie Bez bolesti slabo hnedy vytok.aleb ked idem na malu z spodku ma nieco boli .co to moze bit.

gabuliacik
8. máj 2019

@ketrin332 ako casto mate sex?

ketrin332
autor
8. máj 2019

@gabuliacik teraz nie uz tyzden nie

gabuliacik
8. máj 2019

@ketrin332 a to spinenie je hnede,cervene,iba pri utreti? Aku namahu vykonavas?

ketrin332
autor
8. máj 2019

@gabuliacik je take zafarbene Len do hneda .som sama na domacnost upratujem varim a ked deti pojdu do skoly tak as tedy odychujem .vies z spodku ma nieco Pali ked nepijem vela. Body.nieje to velke krvacanie Len spinienie a to na intinke Len bodky Bez bolesti

gabuliacik
8. máj 2019

@ketrin332 musis ubrat z cinnosti radsej... ale ja to vidim skor na nejaky zapal. Nerobili ti ziadny vyter,alebo nieco? Ved ked ta to boli,nie je to ok

ketrin332
autor
8. máj 2019

@gabuliacik nie nebrali brali mi krv moc Len vies stim papierikum testoval.a viac nic .Potomac otrazvuk a ja si Muslim ze z spodkom nieje nieco poriadku.

gabuliacik
8. máj 2019

@ketrin332 pozri,ak utz bol ok,vysetrenie tiez,nahanas si zbytocne certa! Nechaj to tak a uzivaj si tehotenstvo

ketrin332
autor
8. máj 2019

@gabuliacik mozno ze mi praskaju cievky na krcku maternice

gabuliacik
8. máj 2019

@ketrin332 ano. Nemusi to byt len na krcku. Teraz mas vsetko niekolko nasobne prekrvene. Preto ti radim ubrat z cinnosti a robit len najnutnejsie. Drz sa

ketrin332
autor
6. jún 2019

@gabuliacik ahoj nakoniec to boil zapal doktorka mi nasadila antobiotika a spinienie a krvacanie zmizlo .teraz som 19 tyzdny

gabuliacik
6. jún 2019

@ketrin332 tak to je parada,ze napredujes👏🏼🙏🏼

mimiqa
6. jún 2019

Klud...spinenie hnede som.mala do 12t😘

mimiqa
6. jún 2019

@ketrin332 kukam ze 19 t...a co to bude😘🤩

ketrin332
autor
7. jún 2019

@mimiqa as 19 idem na otrazvuk .

mimiqa
7. jún 2019

@ketrin332 drz sa 😘

ketrin332
autor
21. jún 2019

Ahojte budeme mat dievcatko Bola som v stredu na otrazvuku.vsetko vizera poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre