Spánok na bruchu a na chrbte

2. aug 2024

Ahojte možno divná otazka ale spávate ešte niektorá na brušku? Ja som na zaciatku druhého trimestra a rozmýšľam dokedy by som mohla takto spavat aby som mu neublížila 🙂 a takisto na chrbte dokedy je bezpečne tak spavat? Ďakujem 😊

zuzuliennka1
2. aug 2024

mozes tak spat, az kym ti to bude este prijemne. casom sa to vobec nebude dat ;) a mne zas na chrbte bolo zle.
najlepsi je spanok na boku

mariaberkyova25
2. aug 2024

Ja som 17tt a sem tam sa ešte na bruško prevalim ale už to začína byt nepríjemne. Za mna kým sa na to cítiš tak sa daj na polohu ktorá ti vyhovuje 🫶🏽

lucia13022023
2. aug 2024

Bola som na bruchu dokedy mi to bolo prijemne. Na chrbte som ani nespala, neznášam tak spávať 😁

ivik4
2. aug 2024

Spala som na bruchu skoro az do porodu

autor
2. aug 2024

Ďakujem baby 😊

domcavesel
3. aug 2024

Ja som v 31 týždni a stále správam na chrbte, snažím sa na boku ale vždy sa zobudím na chrbte ☺️

s_o_n_i_k_e
3. aug 2024

som 27tt00d a pýtala som sa na spanie na chrbte dokyho, že mi to tak vyhovuje, ale pre istotu sa pýtam, tak mi vysvetlila, že ako som na chrbte tak ako rastie maternica opiera sa a tlačí na nejakú cievu do srdiečka a môže spôsobiť zle okysličenie, čo mne nemusí urobiť nič, ale babätko ak nemá dostatok kyslíka nemusí mu urobiť moc dobre, tak sem tam sa nájdem na chrbte, no snažím sa to po tejto informácií eliminovať, lebo tiež poloha na chrbte mi zatiaľ nevadí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre