Som v 4. mesiaci a stále nepriberám

lucinka1504
19. feb 2016

Ahojte baby podla vas je v poriadku ze som v 14 tyzdni tehotenstva a vobec som este nepribrala ? Pocas prveho trimestra som dokonca schudla 5 kg .. Dakujem

juhseverzapad
19. feb 2016

To je absolútne normálne! ja som tiež najprv schudla a potom som nabrala 25 kg.Netreba sa báť. Moja babička raz povedala: dieťa je príživník, zobere si všetko,čo potrbuje. A je to pravda, lebo raz jedna ženská sa chcela zbaviť dieťaťa, tak, že sa vyhladuje 😀 😀 dieťa malo 4 kg a matku brali hrobárovi z lopaty

stastnablcha
19. feb 2016

ahoj v prvom rade ti uprimne zavidim 🙂 ja som v 14 tt mala uz dobrych 12 kil navyse :( ale ako uz bolo spomenute, babo je parazit 🙂 ono si zobere co treba. neboj nic

vierka303
19. feb 2016

Ahoj....a 🙂 ni ja som do 14.tyzdna nepribrala...potom som nabrala 16 kil,ktorych som sa nezbavila doteraz. Neboj ono to pride...mala si asi velke nevolnosti ked si schudla tycg 5 kil...

marcelatje
19. feb 2016

Ja som schudla 8 . Ked som to ustarane spomenula lekarke pozrela na mna a ze vo vasom pripade to az tak nevadi 😂😂😂😂

katka1981
19. feb 2016

@lucinka1504, tes sa. To je v pohode. Na poradni ti lekar vzdy povie, ci babo rastie ako ma, vobec nemusi priberat, zatial.

tslobik
19. feb 2016

@lucinka1504 ahoj, ja som za celé tehotentsvto pribrala 4 kg, a syn sa narodil zdravý, na 5.den nás prepustili domov, vraj najzdravšie bábätko na oddelení...Do pol tehot. som len chudla, a to som bola aj tak dosť chudá......Zato na RD som nabrala 😀 . Neboj, je to ok........

slniecko35
19. feb 2016

@lucinka1504 je to uplne v pohode, neboj🙂 ja som najprv 5,5 schudla a zacala som rekuperovat az v 18tt. Teraz som v 30tt a oproti povodnej vahe pred tehu som pribrala 1,4kg - a dnes na kontrole mi povedali, ze babo vazi 1,6kg a vsetko je ok takze sa tym vobec nestresuj.

rheuska
19. feb 2016

No my sme 24 tyzden a oproti predtehu vahe som priprala rovne kilo. Ale krvne testy boli v poriadku mala je dokonca vacsia tak o par dni skor mam termin. Brusko zacalo rast az teraz nejake dva tyzdne tomu.

bonaqa2013
19. feb 2016

ešte máš času s priberaním, najviac sa priberá od 30 tt.

tina2014konik
20. feb 2016

@lucinka1504 bud v klude,.. ja som pribrala az v 7 mesiaci 🙂 .. a do tej doby som schudla 10 kg.... pokial podla UZ je dieta ok, tak bud v pohode, neboj, ono to pride 🙂

qidko
20. feb 2016

@lucinka1504 u kazdeho je to ine...ja v 3 m.som bola ako gulka a kamoska bola v 6 m. A to ani nik netusil ze je v tom brusko take ako Ked sa poriadne prejes🙂..... takze nestresuj a vsetko bude fajn.......drz sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre