Som v 26 týždni a som bez silných kopancov od bábätka

anjelicek071
24. máj 2012

Mile mamicky.Ja som v 26tt.podla velkosti babätka v 25tt.Citim kopanceky ked lezim bo ked ho tlacim,ale taky silny kopanec som este nedostala.Mate niektora skusenost?Je to normalne?Je len lenivy,ci sa mam obavat?dakujem za info

tea333
24. máj 2012

vobec nemusis citit take tie silne kopance. zalezi od toho kde a ako mas placentu (baby co ju maju vpredu citia menej) a zalezi aj od polohy babatka. moj prvy syn daval napriklad v 29tt uz vyrazne kopance, druhy chlapcek to vobec teraz nerobi, lebo je stale otoceny smerom do brucha, cize vacsinou citim vypuceny zadok.
v 26tt babo este nie je ani dost velke a silne aby ti narazalo rebra a pod. ak citis jasne pohyby, je to ok 😉

cicimon
24. máj 2012

nejde o silu kopancov ale hlavne je, ze nejake citis. a ako pise aj @tea333 , zavisi aj od polohy baba, takze no stress
a hlavne zo zaciatku citit pohyby hlavne vecer, ked clovek lezi

monika15
24. máj 2012

ja som mala placentu vpredu do 25 tyzdno vsom necitila...
vzdy som sa bala :((((
vlastne do takych 35 tyzdnov... ziadne silne nic... len take male ......

som sa velmi bala.... ale vraj ked je placenta vpredu tak je to normlane no a plus sadielko.. kedze nie som modelka....

opytaj sa urcite lekara.... 🙂))))))

demonique
24. máj 2012

@anjelicek071 len vydrz, este si tych kopancov uzijes 🙂 ani ja som nemala silne kopance na zaciatku. presne ako pise Tea333, babo je este male. tiez som zacala intenzivnejsie citit kopance az okolo 30tyzdna. a teraz ma vie tak dokopat! 😝 niekedy sa mi hybe cele brucho. takze ziadne strachy. drzte sa 😉

anjelicek26
24. máj 2012

My sme nemali ziadne silne kopance do 34.tyzdna, ln vlnenie - maly si sedel na zadocku - teda KP
😉

jespera
25. máj 2012

@anjelicek071 ja som v 26 a tiez necitim nejake extra pohyby, vacsinou vecer ked lezim a idem spat a to aj tak uplne niekde dole, a aj to nie su nejake extra silne a to som druhorodicka...
Ked som bola na ultraz. v 20 tt - doktorka vravela ze mam placentu v predu tak pohyby nebudem ani nejak extra citit....tak co ja viem.

lamina
25. máj 2012

ani moj syn ma nikdy nekopol silno, dokonca to ani na kozi bruska nebolo vidno - mala som vpredu placentu. a je ok🙂 dnes ma 3 mesiace 😉

vianocnystromcek
25. máj 2012

je to normalne, pokial ho citis aj ked iba mrvenie alebo bublinkovanie tak je to ok 🙂
mna zacina az teraz kopkat ked napriklad lezim alebo sedim, do toho 26 som ho malokedy citila ked som lezala, len obcas sa vlnilo brusko.
za to velmi citim ked lezim na bruchu..to vykopava do bokov 🙂) je to ok neboj

kukujka
25. máj 2012

@anjelicek071 ja som silne kopance nezazila pocas celeho tehotenstva ani raz vzdy som malu citila len ked som lezala na chrbte a vzdy len jemnucko niekedy sa aj tri dni neozvala a len vtedy sa ozvala ked som do nej stuchla

mojmacik
25. máj 2012

ja som ich mala v bruchu 3 a tiez ziadne kopance,len sa tak vlnili 🙂 ...no asi ani nemali vela priestoru na vyvadzanie 🙂

denverka
25. máj 2012

je to v pohode,Sara sa len mrvila tiez ziadne extra kopance a na zaciatku len bublinkovala,zato toto druhe ma hned od zaciatku kope,to som pri malej teda nezazila

anjelicek071
autor
26. máj 2012

Dakujem Vam velmi pekne 🙂 ,velmi ste ma potesili.Hned som hludnejsia..clovek si zacne vsetico nahovarat.Musim sa doktorky opytat ci mam placentu vpredu.Este raz dakujem 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre