Som v 26. týždni a cítim málo pohybov

tajnahostka
4. jan 2024

Ahojte som v 26tt a citim malo pohybu babätka. Viem ze urcite ma tam vela miesta este ale doteraz som citila pohyb skoro kazdy jeden a teraz nic

floki1994
4. jan 2024

@tajnahostka smer pohotovost hned..mozno sa nieco deje a mozno ma lenivy den..tu odpoved nedostanes 🙂

dadka1997
4. jan 2024

@tajnahostka na pohotovosti si bola? Tu odpoveď nenajdeš

lia2022
4. jan 2024

@tajnahostka vyskúšajte si dat niečo sladké..alebo ľahnúť najskôr na jeden bok, potom na druhý a keď nič, tak ja by som sa už začínala znepokojovať..26tt. je už podľa mňa dosť na zreteľne pohyby bábätka aj keď ma ešte miesta dosť.

gejb
4. jan 2024

@tajnahostka cítiš nejaký pohyb alebo vôbec?

lia2022
4. jan 2024

@tajnahostka kolko hodín necítiš vôbec žiadny pohyb bábäka? Ty si ho poznáš najlepšie a vieš či do teraz si mala silné pohyby,časté alebo bolo také menej " akčné ". Môj bol chvála Bohu akčnejšie bábätko, hlásil sa silno a často, takže som nikdy nemala nejaké obavy a keď sa aj par krát stalo že bolo pár hodín podozrivo ticho tak som si vyskúšala v pokoji ľahnúť ako som písala na jeden bok, na druhý, poštuchala bruško a hlásil sa opäť..ale zase ženy čo sú odprvoti zvyknuté na kľudnejšie bábätko vystresuje keď sa zase začne veľmi veľmi hmyrit a stále.. to tiež nieje dobre. Takže ako som písala na začiatku..ty sama najlepšie vieš usúdiť či sa niečo deje alebo nie. Daj na svoj inštinkt ale radšej 100krat ísť na pohotovosť zbytočne ako raz neskoro. Keď sa ti niečo nezdá zbehni tam lebo tu ti do bruška žiaľ nikto nevidí ❤.

whatever1
4. jan 2024

@tajnahostka necakaj a chod na pohotovost.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre