Som v 25. týždni a tvrdne mi brucho

paulinafabryova
11. jún 2020

Ahojte dnes som bola na poradni mala je v poriadku, neotvaram sa. Ale zo 5 krát denne mi tvrdne brucho. Plus má boli chrbát. Je tu niektorá ktorej tiež tvrdil bruško? Ďakujem

malebiele
11. jún 2020

@paulinafabryova a spomenula si to na poradni?

ildiko36
11. jún 2020

@paulinafabryova ano aj sa som to mala , kúp si magnezium

soni111
11. jún 2020

@paulinafabryova mne tvrdlo zo začiatku tehu , brala som magnezium od magnerot ale mám dosť nizky tlak tak som ho prestala, zatiaľ je to v poriadku, niekedy si dám do vody rozpustiť šumivé magnezko

paulinafabryova
autor
11. jún 2020

@malebiele áno spomenula ale som zavretá mala je v poriadku povedal že zvýšiť magnezium

paulinafabryova
autor
11. jún 2020

@ildiko36 aj vás chrbát bolel ?

paulinafabryova
autor
11. jún 2020

@soni111 a ako často vam tvrdlo ?

kiki68
11. jún 2020

@paulinafabryova ano v tomto tyzdni treba magnezium is lekara

paulinafabryova
autor
11. jún 2020

@kiki68 ako lekára ? Bola som dnes na poradni a bábätko je v poriadku

bibg
11. jún 2020

@paulinafabryova ja zajtra začínam 23 tt a tvrdne mi tiež brusko niekoľko krát za deň. Najskôr som brala magnerot 3x denne. Brusko mi tvrdlo aj tak, tak mi dr predpísal magnosolv 1x denne 🙂 odvtedy mi tvrdne iba 1-2x ale neni to take hrozné. 🙂 určite to treba dr spomenúť lebo tvrdnutie bruska môže vyvolať aj predčasný porod.

paulinafabryova
autor
11. jún 2020

@bibg spomenula ale neotvaram sa. Pozeral má. Krčok mám tvrdý.

bibg
11. jún 2020

@paulinafabryova Tak je potom fajn, ked ti bude tvrdnut tak treba si vylozit nohy, oddychnut si a ono to povoli 🙂 A najlepsie to magnezium 🙂

ildiko36
11. jún 2020

@paulinafabryova mna vkuse boli chbat😅.pred porodom tiez a pri pôrode som dosta herniu L4 aL 5....neskutocne bolesti uz 2 roky😐

kiki68
11. jún 2020

@paulinafabryova a to si nepovedala, ze mas tvrdnutie bruska? No magnezko by mal nasadit lekar. Babo moze byt ok , tam ide o to , aby maternica nerobila stahy

paulinafabryova
autor
11. jún 2020

@kiki68 povedala doktor mi dal magnezium. A pozeral má zvnútra a krčok mám tvrdý

kayyaa
11. jún 2020

@paulinafabryova tak potom sa zbytocne nestrachuj😊 mne tiez zacalo tvrdnut cca v 25tt, a vsetko bolo ok, porodila som presne na termin😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre