Som v 25 týždni a mám veľkú chuť na sladké

katika108
27. jan 2012

Ahojte! som v 25. týždni tehotenstva a stále mi chutí sladké. Jedno cez druhé a tak...je to normálne alebo sa mám báť? snažím sa krotiť, ale tá chuť je silnejšia...Mali ste to niektorá?

zuzikkaa
27. jan 2012

@katika108 je to normalne 😉 ale snaz sa to riesit nejak s mierou,,hlavne nejedz za dvoch-najvacsia hovadina 😅 😅 😅

tehula
27. jan 2012

ja to mam aj mimo tehotenstva. Za sladkym by som vrazdila. Nastastie mi cukry asi spaluje dobre, takze nie je problem zbastit denne pakel cukrikov, ci ine hluposti.
Pokial mozno, nekombinuj chute, piate cez deviate, zatazuje to zbytocne organizmus. A bacha na tehu cukrovku

katika108
autor
30. jan 2012

Držte palce, zajtra idem na testy kvoli tehotenskej cukrovke :( hádam ju nemám...

tetapetra
30. jan 2012

ziadne chute, nic vynimocne. Chut na sladke mam tak raz za mesiac, to som mala vzdy pocas menzesu 😀 . ale ziadne prezieranie z mojej strany nehrozi, vraj som kvoli tomu cudna. Kolegyna chodila s igelitkou sladkosti kazdy den 😀

kobrtko
1. mar 2013

mám...ja furt, aj v období mimo tehu...teraz čakám bábo a práve som zožrala čokolád. tyčinku a práve rozmýšľam, čím ju "zajem" 😠 rada by som mal taký modelkovský apetít, no to mi nehrozí 🙄

kobrtko
1. mar 2013

už som dilemu vyriešila a zožrala som ďalšiu ...a banán... rýchlo si dám chlorelu (pre pokoj duše aspoň)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre