Som v 23. týždni a stále necítim prvé kopanie

identityunknown
24. mar 2023

Ahojte,kedy ste cítili prvé kopnutie bábätká? Som v 23tt a stále nič necítim ,tak neviem či je to normálne alebo sa poradiť s doktorkou. Ďakujem

jaskolka
24. mar 2023

Si prvorodicka? Okrem toho, nečakaj hneď "kopance", hlavne ak si tehotná prvýkrát, to je skôr také jemne vlnenie, bublinkovanie, steklenie, ja som to prirovnáva la k pocitu, akoby mi taka rybka tam dubkala 🙂. A tiež som hneď nevedela, či to je ono, až neskôr, keď už fakt to boli pravidelne pohyby, som si uvedomila, že už som to dávno cítila len som skrátka nevedela, že to je to.
Také riadne kopanceky prídu až neskôr, to už budeš aj chcieť aby toľko nekopalo, lebo môže to byt aj veru bolestivé.

miimss
24. mar 2023

@identityunknown ono veľa záleží aj od toho kde máš umiestnenú placentu. Ak je v predu tak tak je normálne že ešte nič necitis. Ja som prvé pohyby cítila v 19tt ale len keď som ležala na chrbte. A placentu som mala niekde vzadu.

gabanna1991
27. mar 2023

@identityunknown pri oboch tehu az okolo 26tyzdna aj to jemne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre