Som v 19. týždni a nič ma nebaví

anitka100
4. feb 2022

Ahojte som v 19.tt a nic ani nikto ma nebavy, stale som smutna , je mi z toho na nic nebavy ma frajer ani mojkat sa s nim nebavy ma rozpravat sa s niekym ani sa stretavat s ludmi a to som pred tym byvala ako tak spolocenska a teraz ako keby ma presla chut do zivota, mate stym niektora skusenost ? Som z toho zufala

ikonica
4. feb 2022

Hormony....

simona1998
4. feb 2022

@anitka100 hormoooony😀ako to prišlo to aj odíde 😇len to chce čas

nika12323
5. feb 2022

Áno ja práve teraz .. som v 8 týždni a nič má nebaví , nechcem nikoho vidieť , pocut .. najlepšie mi je samej keď som zavretá v spálni .. tiež som predtým bola dosť spoločenská .. dúfam že to už prejde Lebo ma tiež nebaví ani žiť pomaly 😒

jarmilkajurisova
5. feb 2022

@anitka100 ahoj😊to je normalne hormony robia svoje ja som v 16tt a tiez ma zo zaciatku nic nebavilo stale som chcela byt .ako to prislo tak to aj odide.chce to cas.nemaj strach

any_soj
5. feb 2022

@anitka100 ahoj. Tehotenská depresia to vyzerá byť. Skúsila by som psychológa. Do istej miery je to v každom tehotenstve, ale to, čo opisujes, mi už príde moc - proste aby tebe bolo lepšie, a aby po pôrode nebolo ešte horšie, odporúčam riešiť. Pre začiatok možno pokec so psychologickou z poradne Alexis, ak nevieš, kam sa obrátiť. Nemajú problém riešiť aj takéto veci, možno poradiť, kam sa obrátiť... Bude dobre.

nikapuggioni
5. feb 2022

Ahoj 😊
Je to normálne sú to hormóny
Ja keď som bola tehotná všetci mi vadili. Vadilo mi aj to keď dýchal (trochu hlasnejšie) môj priateľ 😅🤣 vadilo mi proste všetko ze vonku svietilo slnko ze pršalo ze išli reklami v telke. Ale časom to prešlo 🥰 vždy som si hovorila je to len obdobie treba byť silná a vydržať to 😘
Držím palce aby si sa mala čoskoro lepšie ❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre