Som v 18. týždni a nič necítim

deboraaa
1. júl 2015

Ahojte som v 18 týždni ešte necítim vôbec nič cítim sa dobre počas celého tehotenstva. Na začiatku ma iba nadvihovalo ale nikdy som nezvracala. Bola som skoro pred mesiacom na kontrole doktor povedal že je všetko ok. Občas sa buchnem s rukom alebo môj priateľ ma nechtiac buchol včera do rebier a tak trocha nišie stále sa bojím a bábo už ho chcem mať pri sebe idem v pondelok k doktorovi a som strašne zvedavá čo mi poviem mám aj trocha strach. Nie som unavená ani nič. Občas si pospím po obede ked v noci nemôžem spať. Približne pred 2 týždňami som sa 1 pozvracala ale inač nič. čo si o tom myslíte ? Už chcem to mať za sebou a bábo na rukách. DKUJEM 🙂

e_z
1. júl 2015

Každé tehotenstvo je jedinečné a neexistuje šablóna ako sa máš cítiť a ako máš vyzerať. Buď rada, že sa dobre cítiš a užívaj si tento čas. Nie každá tu mala to šťastie. Viac o tomto týždni tehotenstva sa dočítaš aj v našej encyklopédii Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/18-tyzden-tehotenstva/

sibalka21
1. júl 2015

@deboraaa No je to uplne normalne, kazda zena preziva tehotenstvo inak... Bud rada ze sa citis dobre 🙂 Niektore zeny prevracaju cele tehotenstvo... Uzivaj si to a hlavne sa nestresuj 🙂

dobromila1111
1. júl 2015

Citim sa rovnako, takmer ziadne pohyby, akurat mam brucho a obcasne boliestky, v podstate ani neviem,ze som tehu..som v 19tt. No teraz som rada,ze som tehu, na babo sa tesim v nov/dec. :D

seahorse27
1. júl 2015

Prezivas uplne normalne tehotenstvo. Take nahodne udery babu neublizia, je chranene v maternici, plava v plodovej vode, ktora tlmi narazy.

helenanovakova
8. júl 2015

ja som do 27. tt. ani "nevedela", že som tehotná. žiadne príznaky, nevoľnosti. pohoda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre