Som v 18 týždni a necítim pohyby. Ste na tom podobne?

bul
7. dec 2012

ahojte chcela by som sa vas opytat ze prvy porod som mala cisarsky rezom som sa zle otvarala ale teraz cakame druhe babo ja som v 18 tt a este vzdy necitim pohyby ste niektora na tom podobne prosim napiste lebo uz stresujem 😲

leam
7. dec 2012

ahoj, pri prvej som cítila pohyby v 18 tt a pri druhej až v 21tt 🙂 takže nestresuj, ešte sa nakope 😀

julinkaz
7. dec 2012

ja som pri prvom cítili pohyby v 19tt a teraz pri druhom až okolo 21tt a odvtedy drobček kope a kope 🙂 neboj sa, ono sa ti ozve, len musíš ešte trošičku počkať 🙂

cerez
7. dec 2012

Druhorodičky vraj cítia pohyby dieťatka neskôr ako prvorodičky. Tak sa obávať nemusíš. U mňa to bolo rovnako ako dievčat, ktoré ti už napísali.

milka1978
8. dec 2012

súhlasím s dievčatami hore ... ja som pri prvom cítila pohyby veľmi skoro .... niekedy okolo 16 týždňa čo bolo čudné ale je to pravda 😀 ... no teraz pri druhom si spomínam, že som ich začala cítiť až niekedy okolo 19 týždňa ... takže kľud ..... a neboj keď na to nebudeš myslieť tak práve vtedy Ťa tak kopne, že to zacítiš 😉

nesa12
8. dec 2012

vôbec nemaj obavy,ja som citila pohyby az v 20tt

whiterosses
8. dec 2012

po 20tt cítiť pohyby žiadne stresy

anega79
8. dec 2012

ja som citila az v 22 tyzdni, neboj on sa este nakope

piacere
8. dec 2012

Stačí, že máš vpredu placentu alebo že je bábo otočené tak, že ti kope do chrbtice, nie do bruška a už to necítiš. Žiaden stres, ešte sa nahrá futbal do 41tt 😉

leika259
8. dec 2012

Ja keď som bola tehotná, tak mi všetci hovorili, že už by si mala cítiť bohyby a bála som sa a nakoniec som ich cítila v nejakom 21 -22 tt a aj doktora keď som sa pýtala povedal, že je to normálne 🙂 😵

kukujka
8. dec 2012

ja som prve pohyby citila az v 25tom tyzdni

carmella
8. dec 2012

ja som pohyby vobec necitili az ku koncu tehu

pupendo5
8. dec 2012

ja som v 19 a tiez este nic necitim aj ked sa snazim ako sa snazim ;) ale asi si budem musiet este pockat, u prvorodiciek je to normalne, a na uzv uvidis ze male sa hmiri o106 🙂

angel31
10. dec 2012

tak mozno este par dni.. mozno tyzden a budes ich mat.. to u nas je to strane... mala zbojnicka vystraja vecer ako keby nevedela ze od 22 je kludovy rezim a od 7 rano uz zas vystraja...

chovancova27
10. dec 2012

Neboj sa, ešte si ich užiješ🙂 ked budeš mať o 3 ráno v bruchu diskotéku🙂)

marianka0101
10. dec 2012

ja som pri prvom cítila pohyby v 16tt a teraz pri druhom až v 20tt, tak neboj, ak doktorka hovorí, že je všetko ok, nemaj strach. Pri prvom ma malý kopal od rána do večera a pri druhom až do 30tt, som bola šťastná,keď som vôbec cítila nejaký pohyb, malinká bola do 30tt veľmi kľudná v brušku, až po 30tt sa rozkopkala, každé tehotenstvo je iné

janaalzbeta
10. dec 2012

navštiv lekára, ja som v 20tt stratila pohyby a potom už bolo všetko zle. Pre kľud na duši navštív lekára....................

1katkas
3. jan 2013

nemusis mat strach niektore mamicky zacnu citit pohyby babatka v 18tom tyzdni niektore aj v 21... je to u kazdej individualne

12etuska
5. jan 2013

Ahojte ja som v 18tt+4 dni ja uz citim kopanceky ale iba vecer ked sa ukludnim a lezim v posteli...prilozim ruky na brusko a zopar kopancekov dostanem....uz ich citil aj moj manzel.... 😀

zuzuka25
7. jan 2013

ja som prvorodička a tiež som mala z toho zmiešané pocity ked som necítila pohyby ešte v 19tt.a úplne na 100 percent som si bola istá že ich cítim až minulý týžden 🙂

stanislavao
7. jan 2013

vobec sa nestresujte. ja ako prvorodicka som pohyby citila az v 21.tyzdni. ziadne strachy, nic sa nedeje.

erienka
7. jan 2013

ja som v 20. a zatial necitim nic, tiez mam trochu obavy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre