Som v 17. týždni a už druhý deň ma pichá vľavo dole

danielkadandy
13. máj 2020

Ahojte zacal mi 17ty tyzden a uz druhy den citim pichanie vlavo dole...je to normalne?
Predtym som zas take citila zdola ale nie brusko ale odspodu chapete...take divne ...to sa mi zda ze preslo ale teraz citim v lavo uplne dole v podbrusku....je to normalne? Alebo nejaky zapal?
Mala by som volat lekarovi alebo je to normalne?

Dakujem Vam

soni111
13. máj 2020

@danielkadandy ja som v 15 a dnes zase vľavo hore tiež nechápem či to sú creva či čo...:/

smutna21
13. máj 2020

Pichanie moze byt aj roztahovanie maternice, v tomto tyzdni je to normalne ak nie su ziadne ine problemy 🙂

juliet86
13. máj 2020

skus to viac opisat. je to ostra bolest alebo tupa. je v nejakych intervaloch alebo stala. nastala zrazu alebo postupne. je nieco co jej zhorsuje zlepsuje? zmena polohy/tepla sprcha oddych

danielkadandy
autor
13. máj 2020

@juliet86 tupa nieje skor ostra..proste zrazu pichne a prestane....cez den to tak asi necitim...ale hlavne nadranom ked lezim ..uz spanok nemam tvrdy len tak uz polihujem a otacam sa v posteli a ono to picha tak niekedy aj po piatich sekundach zas..potom dlhsie nic a zas ...tak vselijako ale casto...

juliet86
13. máj 2020

@danielkadandy pozri moze to byt iba neslodne roztahovanie maternice. moze ale nemusi. nevoem kedy mas najblizsie poradnu kazdopadne myslim ze vzdy je lepsie radsej ist zbytocne ako raz neist...

luc6
14. máj 2020

@danielkadandy
Ahoj ja som v 13tt a poviem Ti,ze mam to iste uz asi 3 den . Na nervy som mna pichalo prve dole v pravo a dneska ma picha cele brucho ale mierne intenzivne pichanie. Pocula som,ze to je normalne ze sa roztahuje maternica. Od vcera beriem magnesko tak snad to bude lepsie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre