Som v 12. týždni a tep bábätka je 100

evvkka
22. júl 2020

Ahojte.. Som v 12tt a tep srdiecka je 100..myslíte ze je to problém? Zistila som to pomocou angel sounds

simona232323
22. júl 2020

@evvkka to je normalne 😉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evvkka
autor
22. júl 2020

@bambulienka25 myslela som si ze je to malo.. Ďakujem velmi pekne za odpoveď 🙂

evvkka
autor
22. júl 2020

@simona232323 ďakujem 🙂

hennyinnsbruck
22. júl 2020

Si si istá ze to bolo bábätka a nie tvoj?

evvkka
autor
22. júl 2020

@hennyinnsbruck ano bábätka..

barus26
22. júl 2020

@evvkka no @hennyinnsbruck píše dobre. si si istá že si nepočula len tepnu? srdiečko bábätka by malo bit ovela rýchlejšie ako tvoje

evvkka
autor
22. júl 2020

@barus26 je to bábätko.. Dúfam ze vsetko bude ok.. Bojím sa lebo roky som sa snažila otehotniet

cammille
22. júl 2020

@evvkka a naozaj si si ista, ze to nie je tvoj pulz ? Na babatko je to prilis malo, to by malo mat viac...
Ono totiz najprv najdes svoj pulz, aj ked pocuvas dole pri maternici...

hennyinnsbruck
22. júl 2020

@barus26
@evvkka ja som mala Angel Sound až v ca 15 tt som zachytila tep.. Nebola som si istá koho. Kúpila som Doppler a krásne mi našlo. Mala ca 160-180 tep ak sa nemýlim.. Uvidis co bude na kontrole ťažko povedať

hennyinnsbruck
22. júl 2020

@cammille 👍👍

barus26
22. júl 2020

@hennyinnsbruck ja mám angelsound od 10tt a tep som našla hneď .. dlho som si myslela že je to srdiečko až neskôr keď som zacala študovat som zistila že to nie je srdiečko ale môj tep. Dnes som 15tt a keď počúvam srdiečko je to veľký rozdiel aj ta rýchlosť

hennyinnsbruck
22. júl 2020

@barus26 sak to... Bábätkovsky je veľmi rýchli🤩😍 ja som názoru že to je jej vlastny tep.

barus26
22. júl 2020

@hennyinnsbruck ja si tiež myslím😊

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
22. júl 2020

Moj lekar castokrat nasiel moj tep a nie babetkovsky. Musel hladat dlhsie takze aj pre odbornika to nie je lahke. Mas s tym nejake skusenosti ze si si ista ze to bolo babetko. 100 je dost malo na 12 tyzdnov. Podla knih to ma byt aspon 110. Ak urcite viez ze je to babetko, zavolaj svojmu lekarovi. Byt tebou, nesledovala by som to ak nie som v tom profesional, lebo sa budes len prilis stresovat. Viem ako sa citis. Aj ja som sa snazila roky otehtniet. Ked to konecne vyslo, najradsej by som si davala robit testy kazdy den. Prestala som nervovat az v tretom trimestri.

evvkka
autor
22. júl 2020

Bar
@hennyinnsbruck v piatok idem na kontrolu, tak dúfam ze vsetko bude ok🙏

hennyinnsbruck
22. júl 2020

@evvkka to je za chvíľku... Určite bude neboj a opýtaj sa ho na to 😊

cammille
22. júl 2020

@bambulienka25 tep babatka ma v 12tt okolo 150-170 uderov za minutu...100 je prilis malo...to bude mamin pulz😊

@hennyinnsbruck ja som nasla cez angelsounds babatko uz v 7tt, ale dlho mi to trvalo a vedela som uz presne, kde hladat... ale prve co som vzdy nasla, bol moj pulz😊 a ako menej skusena by som si tiez asi myslela, ze to je babatko🤷‍♀️
@evvkka

evvkka
autor
22. júl 2020

@cammille ďakujem velmi pekne vsetkym za odpovede, dufam ze je to moj pulz.. Som vam velmi vďačná za ukludnenie🙏

hennyinnsbruck
22. júl 2020

@cammille v 7tt??😱😱 Uuuau 😍😍😍😍

cammille
22. júl 2020

@hennyinnsbruck ano, ano, pri siestom babatku uz som presne vesela, kde a co hladat😊
@evvkka skusaj uplne uplne dole, tesne nad lonovou kostou, a znie to ako ked v dialke pocujes vlak...alebo dupot konskych kopyt😊

hennyinnsbruck
22. júl 2020

@cammille to verím 😊🤗

simona232323
22. júl 2020

@evvkka Skus si pozriet na youtibe videa , ze kde mas cca hladat v tomto tyzdni ( ktore miesto ) ... ja som vzdy nasla tep babatka a nie svoj 🤔 teda vedela som rozoznat 🙂

selest
22. júl 2020

A nieje to tvoj tep nahodou. Ja som takyto mala cele prve tehotenstvo a prave mne pa neodporucala pouzivat angelsound prave koli tomu ze ak nahodou budem mat zly pocit ze nieco neni ok, zapnem si ho a budem pocuvat moje srdce v domnienke ze pocuvam dietatko. A tym padom nepojdem k lekarovi ked bude treba.. aj ked ma ona pocuvala tak ja som sa vzdy hned potesila ze jej babo a ona nie este nie a hladala vzdy dalej..

danielahamar
22. júl 2020

Minule som čítala, že dievčata majú nad 140 a chlapci do😁

andreatytler
22. júl 2020

@evvkka A preco pocuvas srdiecko? Len zo zvedavosti alebo mas pocit ze nico nie je v poriadku. Ak to druhe, tak necakaj do piatku a chod k lekarovi hned.

iwesska
22. júl 2020

No to urcite nie je tep babatka,ale tvoja tepna. V tomto tyzdni to pocut ako cvalanie kona a mavaju takych 160-170/min. Urcite nema 100,lebo to by Dr.na monitore videla a tam to ukazuje kmitanie.

andreatytler
24. júl 2020

@evvkka ako bolo u lekara? Casto na teba myslim kedze som sa citila rovnako. Dufam ze vsetko je OK.

babyttcirl
30. júl 2020

@cammille ja som mala na sone 181 v pondelok.. takze tiez si myslim ze viac ako menej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre