Som treťorodička v 19. týždni a necítim pohyby. Je to ok?

rodinkav
16. júl 2015

Som treti raz tehotna a som v 19tyz.,ale zatial necitim pohyby je to normalne?strestliste sa stym niektora? na poradnu idem az o 2tyz.chcela by som vediet ci sa mam obavat a hned volad doktorovi ☹

ssussie
16. júl 2015

Zatial v norme. Ale uz by si mala zacat citit take "bublinky" 🙂 V tomto case sa este meni aj termin porodu, mozno si pocala o tyzden neskor ako si myslis a uz sa vsetko posuva 😉

ematko29
16. júl 2015

Je to ok.ja ked som bola 3krat tehotna tak som cakala,ze ucitim skor pohyby a bolo to asi najneskor zo vsetkych tehu.

jalimag
16. júl 2015

Ahoj, tiež som tretíkrát tehotná a čakala som pohyby už od dákeho 15. týždňa 😀 A nič, aj som sa riadne bála. Ale v všetko bolo ok, bábo som začala cítiť až od nejakého 21. týždňa, tiež som sa tomu riadne čudovala. Ale mám placentu vpredu a bábo je dosť flegmoš, tak asi preto. Prajem pekné tehotenstvo.

cerez
17. júl 2015

Prvorodičky cítia pohyby vraj skôr ako druho či treťorodičky. Je to ok. 🙂

rheia27
17. júl 2015

ja myslim tiez ze je to ok, ono vela zalezi aj ako je babatko ulozene a ako je placenta, ci vpredu ci vzadu 🙂

astonka
17. júl 2015

Je to u kazdeho ine, ja som pri 3tom tehu citila pohyby v16tt ak mas nejake pochybnosti tak zavolaj svojmu dr.

jeemima
17. júl 2015

ja ked som cakala dvojicky tak som citila pohyby az v 21/22tt a to boli dvaja a nic...placentu som mala vpredu tak to tlmilo tie pohyby a preto som nic necitila inak celkovo som velmi malo citila pohyby az na posledne tyzdne....tolko bolo dni kedy som si musela lahnut aby som ich citila inak nic takz eneboooj mozno mas placentu vpredu a ak aj nie este to je ok nic necitit ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre