Som druhorodička v 17. týždni a ešte necítim pohyby

10alexa12
29. apr 2019

Zdravím budúce mamičky 🙃
Stalo sa niektorej,že v 17tyzdni ešte necítila pohyb ?
(Čakáme druhé bábätko)
Ďakujem za každý komentár

sash37
30. apr 2019

Prve tehotenstvo som pohyby zacala citit 23tt, druhe okolo 20-21tt a teraz tretie citim.od 14tt cize 17tt je este uplne v pohode...

croissantik_29
30. apr 2019

@10alexa12 v prvom tehu som citila prve bublinkovanie uz v 16tt, potom okolo 18-20tt kopanceky ale teraz pri druhej az niekedy okolo 22tt. Neboj sa ak je na sono vsetko ok tak to uz len niekedy pride. Zalezi do akej strany je placenta otocena aj babo a mozno kopka ale v noci a necitis to zatial 😉 17tt je este nic

lucinika
30. apr 2019

V prvom tehu som pohyby začala cítiť presne v 20tt a v druhom okolo 22 až 23tt nakoľko mám placentu vpredu takže pohyby boli tlmené

evinkakub
30. apr 2019

@10alexa12 ja som v 19tt a tiez necitim pohyb, ale vraj skor ako v 20tt to prvorodicka ani nemusi vnímať

alica_matejka
30. apr 2019

jasne, ja som to tak mala pri druhom, tam som pohyby zacala pocitovat az okolo 20/23 tyzdna. tiez som bola spociatku vystrasena, no vsetky vysledky boli v poriadku, tak ma lekar ubezpoecoval, ze oni pridu a aj tak bolo. potom si to mala ako keby vynahradzovala, lebo niektore kopy to bolo teda

lacibo
3. máj 2019

@10alexa12 je to ešte skoro, buď v kľude..okolo 20. týždňa to pocítiš..

lulu0123
3. máj 2019

Ja som v druhom teh.citila pohyby neskor ako v prvom.Az po 21.tt.A celkovo sa mala strasne malo hybala a ja som z toho bola stale v strese.A vsetko dopadlo ok.Buduci tyzden ma rok.

nini1010
3. máj 2019

Ja som druhy krat tehotna a tiez som zacala citit neskor,az v 19tt.zavisi aj kde mas placentu.ja vpredu a vtedy neskor citit.

10alexa12
autor
15. máj 2019

Mamičky ďakujem 🥰 pohyby sa dostavili a sú pravidelne každý večer ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre